Ecoiffier Tennis set
12(cdm) Antal delar
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
24(cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar
550 mmBredd
230 mmDjup
3280250001904EAN
Smådelar KvävningsriskEU TSD-varning
Produkttyp Sportkit för barnEgenskaper
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu108 kr
Lägst senaste 30 dagarna108 kr
Lägst senaste 3 mån108 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Ecoiffier |
| EAN / GTIN | 3280250001904 |
| MPN | 3191620 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 06:03 |
| (cdm) Antal delar | 12 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar | 24 |
| Bredd | 550 mm |
| Djup | 230 mm |
| EU TSD-varning | Smådelar Kvävningsrisk |
| Egenskaper | Produkttyp Sportkit för barn |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Språk på förpackning Franska, Engelska, Spanska, Italienska, Tyska, Nederländska, Portugisiska |
| Förpackningens bredd | 230 mm |
| Förpackningens höjd | 545 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Frankrike |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 113,8 kg |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 165 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Importland (ISO 3166-1) Frankrike |
| Logistikdata | Ytterförpackningens bredd 600 mm |
| Låddjup | 70 mm |
| Material | Plast |
| Minsta orderkvantitet | 12 styck |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 13280250001901 |
| Producent | Ecoiffier |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Produkttyp | Sportkit för barn |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Språk i bruksanvisningen | Franska, Engelska, Spanska, Italienska, Tyska, Nederländska, Portugisiska |
| Språk på förpackning | Franska, Engelska, Spanska, Italienska, Tyska, Nederländska, Portugisiska |
| Säkerhetsvarning | EU TSD-varning Smådelar Kvävningsrisk |
| Säsong | Sommar |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 9503009500 |
| Ursprungsland | Frankrike |
| Varunummer | 3191620 |
| Vikt | 305 g |
| Vikt & dimension | Bredd 550 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 305 g |
| Ytterförpackningar per lastpall | 24 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 600 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,44 kg |
| Ytterförpackningens förpackningstyp | Kartong |
| Ytterförpackningens höjd | 250 mm |
| Ytterförpackningens längd | 400 mm |
| Ytterkartongens nettovikt | 3,66 kg |
| Övrigt | (cdm) Antal delar 12 |
Vanliga frågor
Hur många delar ingår i Ecoiffier Tennis set?
Setet innehåller 12 delar, vilket gör det till ett komplett sportkit för barn.
Vilka mått har förpackningen till tennis-setet?
Förpackningen är 230 mm bred, 545 mm hög och 550 mm bred (produktens bredd). Djupet är 230 mm.
Vilken åldersgrupp rekommenderas för detta tennis-set?
Setet är avsett för barn, både pojkar och flickor, men specifik ålder anges inte i specifikationerna.
Finns det några säkerhetsvarningar för Ecoiffier Tennis set?
Ja, produkten har EU TSD-varningen 'Smådelar Kvävningsrisk', så den är inte lämplig för barn under 3 år.
Vilka språk finns på förpackningen?
Förpackningen har information på franska, engelska, spanska, italienska, tyska, nederländska och portugisiska.