Zipro Roam
1 styckAntal per förpackning
360 mmBredd
400 mmDjup
5907783039560EAN
Max brukarvikt 120 kgEgenskaper
JaEnkel förvaring
460 mmFörpackningens bredd
265 mmFörpackningens höjd
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu898 kr
Lägst senaste 30 dagarna898 kr
Lägst senaste 3 mån898 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Zipro |
| EAN / GTIN | 5907783039560 |
| MPN | 3208801 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 12:22 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 360 mm |
| Djup | 400 mm |
| Egenskaper | Max brukarvikt 120 kg |
| Enkel förvaring | Ja |
| Förpackningens bredd | 460 mm |
| Förpackningens höjd | 265 mm |
| Halkfria steg | Ja |
| Höjd | 240 mm |
| Inbyggd display | Ja |
| Logistikdata | Antal per förpackning 1 styck |
| Låddjup | 410 mm |
| Max brukarvikt | 120 kg |
| Producent | Zipro |
| Produktens färg | Svart |
| Ramfärg | Svart |
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Strömtillförsel | Strömkälla av typen Batteri |
| Till producentens hemsida | www.zipro.pl/en/products/accessories/roa... |
| Varunummer | 3208801 |
| Vikt | 8,7 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 360 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 9,5 kg |
Vanliga frågor
Vilken max brukarvikt har Zipro Roam?
Zipro Roam har en max brukarvikt på 120 kg, vilket gör den lämplig för de flesta användare.
Vilka mått har Zipro Roam?
Zipro Roam har måtten 360 mm bredd, 400 mm djup och 240 mm höjd.
Har Zipro Roam en inbyggd display?
Ja, Zipro Roam har en inbyggd display som visar träningsdata.
Är Zipro Roam lätt att förvara?
Ja, Zipro Roam är utformad för enkel förvaring och har halkfria steg för säker användning.
Vad är förpackningens mått för Zipro Roam?
Förpackningen för Zipro Roam har bredd 460 mm, höjd 265 mm och djup 400 mm.