Makita D-73645 Wire Cup Brush - for wood metal varnish rust
Produkttyp TrådkoppborsteAllmänt
Makita 6408, DDF482Z, DDF485RTJ, DDF485RTJ3, DDF486RTJ, DDF486ZDesignat för
80 mmDiameter
Förpackningstyp Blisterförpackning med europeiska hålDiverse
0088381586177EAN
0,3 mm trådtjocklek, krimpad tråd, brass coatedFunktioner
Blisterförpackning med europeiska hålFörpackningstyp
Designat för Makita 6408, DDF482Z, DDF485RTJ, DDF485RTJ3, DDF486RTJ, DDF486ZKompatibilitetsinformation
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Lägsta pris nu79 kr
Lägst senaste 30 dagarna79 kr
Lägst senaste 3 mån79 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Makita |
| EAN / GTIN | 088381586177 |
| MPN | 3142659 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 14 maj 2026 02:16 |
| Allmänt | Produkttyp Trådkoppborste |
| Designat för | Makita 6408, DDF482Z, DDF485RTJ, DDF485RTJ3, DDF486RTJ, DDF486Z |
| Diameter | 80 mm |
| Diverse | Förpackningstyp Blisterförpackning med europeiska hål |
| Funktioner | 0,3 mm trådtjocklek, krimpad tråd, brass coated |
| Förpackningstyp | Blisterförpackning med europeiska hål |
| Kompatibilitetsinformation | Designat för Makita 6408, DDF482Z, DDF485RTJ, DDF485RTJ3, DDF486RTJ, DDF486Z |
| Lämplig för | Trä, metall, fernissa, rust |
| Max. hastighet som stöds | 4500 vpm |
| Producent | Makita |
| Produktbeskrivning | Makita trådkoppborste - för trä, metall, fernissa, rust |
| Produkttyp | Trådkoppborste |
| Skaft | Hexagonalt |
| Skafttyp | Hexagonalt |
| Standarder som följs | DIN EN 1083-2 |
| Till producentens hemsida | www.makita.com |
| Uttagsstorlek | 1/4" |
| Varunummer | 3142659 |
Vanliga frågor
Vilka Makita-modeller är denna trådkoppborste kompatibel med?
Den är designad för Makita 6408, DDF482Z, DDF485RTJ, DDF485RTJ3, DDF486RTJ och DDF486Z.
Vilken diameter har borsten och vilken maxhastighet tål den?
Borsten har en diameter på 80 mm och stöder en maximal hastighet på 4500 varv per minut.
Vilken typ av tråd används och för vilka material är borsten lämplig?
Tråden är 0,3 mm tjock, krimpad och brass coated. Borsten är lämplig för trä, metall, fernissa och rost.
Vilken förpackningstyp har produkten?
Produkten levereras i en blisterförpackning med europeiska hål.