Dogman Katthalsband Star lila
1Antal
10 mmBredd
7312131545095EAN
Typ av husdjur KattEgenskaper
MönstradFärgsättning
30 cmHalsmått (max)
18 cmHalsmått (min)
JaJusterbar längd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 14 maj 2026 02:18
Frakt vid kassa
75 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Lägsta pris nu75 kr
Lägst senaste 30 dagarna75 kr
Lägst senaste 3 mån75 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312131545095 |
| MPN | 3180815 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 14 maj 2026 02:18 |
| Antal | 1 |
| Bredd | 10 mm |
| Egenskaper | Typ av husdjur Katt |
| Färgsättning | Mönstrad |
| Halsmått (max) | 30 cm |
| Halsmått (min) | 18 cm |
| Justerbar längd | Ja |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Mönster | Stjärnmönster |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Lila |
| Produktlängd | 300 mm |
| Produkttyp | Vanligt halsband |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Typ av husdjur | Katt |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3180815 |
| Vikt & dimension | Bredd 10 mm |
| storlek | M |
Vanliga frågor
Vilket halsmått passar detta halsband?
Halsbandet är justerbart och passar halsmått från 18 cm (min) till 30 cm (max).
Är halsbandet avsett för katter?
Ja, enligt egenskaperna är typ av husdjur katt.
Vilken bredd har halsbandet?
Halsbandets bredd är 10 mm.
Har halsbandet ett specifikt mönster?
Ja, det har ett stjärnmönster och är mönstrat i färgsättningen.
Är halsbandet justerbart?
Ja, halsbandet har justerbar längd.