Dogman Milou Canvas Crate Blue XL 81.5x58.5x58.5cm
585 mmBredd
815 mmDjup
7312133756185EAN
Material StålEgenskaper
JaHandtag
JaHopfällbar
585 mmHöjd
SvartLockets färg
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 14 maj 2026 02:20
Frakt vid kassa
977 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Lägsta pris nu977 kr
Lägst senaste 30 dagarna977 kr
Lägst senaste 3 mån977 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312133756185 |
| MPN | 3182724 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 14 maj 2026 02:20 |
| Bredd | 585 mm |
| Djup | 815 mm |
| Egenskaper | Material Stål |
| Handtag | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 585 mm |
| Lockets färg | Svart |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Material | Stål |
| Producent | Dogman |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3182724 |
| Vikt & dimension | Bredd 585 mm |
Vanliga frågor
Vilka är de yttre måtten på Dogman Milou Canvas Crate Blue XL?
Buren har måtten 81,5 cm i djup, 58,5 cm i bredd och 58,5 cm i höjd.
Är buren hopfällbar och har den handtag?
Ja, buren är hopfällbar och har handtag, vilket gör den enkel att transportera och förvara.
Vilket material är buren tillverkad av?
Buren är tillverkad av stål, vilket ger en stabil konstruktion.
Vilken färg har locket på buren?
Locket på buren är svart.
Var är Dogman Milou Canvas Crate Blue XL tillverkad?
Buren är tillverkad i Kina.