Metabo P 4000 G
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Metabo |
| EAN / GTIN | 4007430240767 |
| MPN | 3031788 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 14 maj 2026 02:26 |
| Automatisk start/stopp | Nej |
| Anslutningsdiameter | 1" |
| Drivtyp | El |
| Material | Gjutjärn |
| Max flöde | 100 l/min |
| Max tryck | 4 bar |
| Effekt | 1,1 kW |
| Tryckreglering | Nej |
Vanliga frågor
Vad är maxflödet för Metabo P 4000 G?
Maxflödet är 4000 liter per timme (l/h).
Vilken typ av pump är Metabo P 4000 G?
Det är en centrifugalpump med självsugande funktion.