Dogman LED-ring silicon orange
1 styckAntal per förpackning
11 mmBredd
7312132606078EAN
Typ av husdjur HundEgenskaper
MonokromatisktFärgsättning
65 cmHalsmått (max)
20 cmHalsmått (min)
JaInbyggd ljus
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 14 maj 2026 02:27
Frakt vid kassa
136 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Lägsta pris nu136 kr
Lägst senaste 30 dagarna136 kr
Lägst senaste 3 mån136 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312132606078 |
| MPN | 3181130 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 14 maj 2026 02:27 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 11 mm |
| Egenskaper | Typ av husdjur Hund |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Halsmått (max) | 65 cm |
| Halsmått (min) | 20 cm |
| Inbyggd ljus | Ja |
| Justerbar längd | Ja |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Mönster | Inget mönster |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Orange |
| Produktlängd | 650 mm |
| Produkttyp | Vanligt halsband |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Typ av husdjur | Hund |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3181130 |
| Vattentät | Ja |
| Vikt & dimension | Bredd 11 mm |
Vanliga frågor
Vilken typ av husdjur är LED-ringen avsedd för?
Enligt specifikationerna är den avsedd för hundar, med egenskapen 'Typ av husdjur: Hund'.
Vilka halsmått passar LED-ringen?
Ringen har en justerbar längd och passar halsmått från minst 20 cm upp till max 65 cm.
Har LED-ringen inbyggt ljus?
Ja, specifikationerna anger att den har inbyggt ljus (Inbyggd ljus: Ja).
Vilken färg och bredd har LED-ringen?
Ringen är orange (monokromatisk färgsättning) och har en bredd på 11 mm.
Var är Dogman LED-ring tillverkad?
Enligt logistikdata är ursprungslandet Kina.