RivaCase Riva Case Davos 9101
Bredd 14.8 cmAllmänt
14.8 cmBredd
Remögla, elastisk rem, avtagbar axelremBärrem
14.8 cm x 4 cm x 9.8 cmDimensioner (BxDxH)
4 cmDjup
4260403570982EAN
RödFärg
DragkedjaFörslutningstyp
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 14 maj 2026 02:27
Frakt vid kassa
131 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Lägsta pris nu131 kr
Lägst senaste 30 dagarna131 kr
Lägst senaste 3 mån131 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | RivaCase |
| EAN / GTIN | 4260403570982 |
| MPN | 2582198 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 14 maj 2026 02:27 |
| Allmänt | Bredd 14.8 cm |
| Bredd | 14.8 cm |
| Bärrem | Remögla, elastisk rem, avtagbar axelrem |
| Dimensioner (BxDxH) | 14.8 cm x 4 cm x 9.8 cm |
| Djup | 4 cm |
| Färg | Röd |
| Förslutningstyp | Dragkedja |
| Höjd | 9.8 cm |
| Innermått | 13.5 cm x 2.5 cm x 8.5 cm |
| Material | Gjuten EVA |
| Producent | RivaCase |
| Produktbeskrivning | Riva Case Davos 9101 - fodral för bärbar HDD |
| Rekommenderad användning | För bärbar HDD |
| Skydd | Väderbeständig, reptålig |
| Till producentens hemsida | www.rivacase.com/ |
| Typ | Fodral |
| Typ av produkt | Fodral för bärbar HDD |
| Varunummer | 2582198 |
| Vikt | 109 g |
| Väska | Typ Fodral |
| Ytterligare utrymmen | Kabel, SD Memory Card |
Vanliga frågor
Vilka innermått har RivaCase Davos 9101?
Innermåtten är 13,5 cm x 2,5 cm x 8,5 cm (BxDxH).
Är väskan försluten med dragkedja?
Ja, förslutningstypen är dragkedja.
Vilket material är RivaCase Davos 9101 tillverkad i?
Materialet är gjuten EVA.
Har väskan en avtagbar axelrem?
Ja, den har en avtagbar axelrem samt remögla och elastisk rem.