Black & Decker Elgräsklippare BEMW351-QS
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 14 maj 2026 02:31
Frakt vid kassa
1 190 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Lägsta pris nu1 190 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 190 kr
Lägst senaste 3 mån1 190 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Black & Decker |
| EAN / GTIN | 5035048707067 |
| MPN | 2936147 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 14 maj 2026 02:31 |
| Klippbredd | 35 cm |
| Drivtyp | Manuell |
| Motoreffekt | 1200 W |
| Motortyp | El |
| Fångstkorgskapacitet | 30 L |
| Höjdjustering | 20-75 mm |
| Mulching-funktion | Ja |
| Vikt | 12.5 kg |