Dogman Reflek. scarf Roffe blk 25mm
25 mmBredd
7312132607112EAN
Typ av husdjur HundEgenskaper
66 cmHalsmått (max)
38 cmHalsmått (min)
JaJusterbar längd
TygMaterial
260711Modell
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 14 maj 2026 02:33
Frakt vid kassa
138 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Lägsta pris nu138 kr
Lägst senaste 30 dagarna138 kr
Lägst senaste 3 mån138 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312132607112 |
| MPN | 3181164 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 14 maj 2026 02:33 |
| Bredd | 25 mm |
| Egenskaper | Typ av husdjur Hund |
| Halsmått (max) | 66 cm |
| Halsmått (min) | 38 cm |
| Justerbar längd | Ja |
| Material | Tyg |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Svart, Grå |
| Produktlängd | 660 mm |
| Produkttyp | Vanligt halsband |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Typ av husdjur | Hund |
| Varunummer | 3181164 |
| Vikt & dimension | Bredd 25 mm |
| storlek | L |
Vanliga frågor
Är denna reflexscarf justerbar för olika halsstorlekar?
Ja, den är justerbar och passar halsmått från 38 cm till 66 cm.
Vilka färger finns denna reflexscarf i?
Produkten finns i svart och grå.
Är denna produkt avsedd för hundar?
Ja, den är specifikt avsedd för hundar enligt egenskaperna.