Makita BO4565K
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 14 maj 2026 02:38
Frakt vid kassa
1 092 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Lägsta pris nu1 092 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 092 kr
Lägst senaste 3 mån1 092 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Makita |
| EAN / GTIN | 088381081764 |
| MPN | 2835373 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 14 maj 2026 02:38 |
| Stoftavskiljning | Anslutning för dammsugare |
| Tomgångsvarvtal | 12 000 rpm |
| Excenterdiameter | 2 mm |
| Effekt | 340 W |
| Slipdiametern | 150 mm |
| Stöddämpning | Ja |
| Vikt | 1,3 kg |