Lenco CR-07 BLUE
JaAlarm
1Antal batterier
2Antal larm
Stöds inteApple-kompatibel dockningsmöjlighet
Antal batterier 1Batteri
3 VBatterispänning
106 mmBredd
JaBruksanvisning
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu570 kr
Lägst senaste 30 dagarna570 kr
Lägst senaste 3 mån570 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Lenco |
| EAN / GTIN | 8711902034025 |
| MPN | 3228471 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 06:41 |
| Alarm | Ja |
| Antal batterier | 1 |
| Antal larm | 2 |
| Apple-kompatibel dockningsmöjlighet | Stöds inte |
| Batteri | Antal batterier 1 |
| Batterispänning | 3 V |
| Bredd | 106 mm |
| Bruksanvisning | Ja |
| Display | Inbyggd display Ja |
| Djup | 110 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Svart, Blå |
| Frekvensband | FM, PLL |
| Förpackning | Vikt inkl. förpackning 350 g |
| Höjd | 51 mm |
| Inbyggd display | Ja |
| Klocka | Ja |
| Klockfunktion | Ja |
| Larmfunktion | Ja |
| PLL-syntetiserare | Ja |
| Producent | Lenco |
| Produktens färg | Svart, Blå |
| Radio | Typ av radio Klockradio |
| Skärmtyp | LED |
| Snooze funktion | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Strömförbrukning (vanlig) | 6 W |
| Strömkälla | AC/Batteri |
| Strömtillförsel | Strömkälla AC/Batteri |
| Till producentens hemsida | www.lenco.eu/en/ |
| Typ av radio | Klockradio |
| Uppvakningsljud | Ja |
| Varunummer | 3228471 |
| Vikt | 300 g |
| Vikt & dimension | Bredd 106 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 350 g |
| Vilolägestimer | Ja |
| Väckarklocka | Ja |
| Växelström Frekvens | 50 hz |
| Övrigt | Apple-kompatibel dockningsmöjlighet Stöds inte |
Vanliga frågor
Har Lenco CR-07 BLUE en inbyggd display?
Ja, den har en inbyggd display.
Hur många larm kan jag ställa in på Lenco CR-07 BLUE?
Du kan ställa in 2 separata larm.
Är Lenco CR-07 BLUE kompatibel med Apple-enheter via dockning?
Nej, Apple-kompatibel dockningsmöjlighet stöds inte.
Vilka mått har Lenco CR-07 BLUE?
Bredd: 106 mm, Djup: 110 mm.
Vilken batterispänning kräver Lenco CR-07 BLUE?
Batterispänningen är 3 V och den använder 1 batteri.