Lenco XEMIO-860BU - MP3-spelare 8 GB
NejAndra kamera
USB-anslutning Micro-USBAnslutningar
Impedans 32 ΩAudio
JaBakgrundsbelysning
300 mAhBatterikapacitet
JaBatteriladdningsindikation
3,7 VBatterispänning
LitiumBatteriteknik
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu541 kr
Lägst senaste 30 dagarna535 kr
Lägst senaste 3 mån535 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Lenco |
| EAN / GTIN | 8711902081012 |
| MPN | 3228405 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 22:29 |
| Andra kamera | Nej |
| Anslutningar | USB-anslutning Micro-USB |
| Audio | Impedans 32 Ω |
| Bakgrundsbelysning | Ja |
| Batterikapacitet | 300 mAh |
| Batteriladdningsindikation | Ja |
| Batterispänning | 3,7 V |
| Batteriteknik | Litium |
| Batterityp | Inbyggd |
| Bildkomprimeringsformat | BMP, JPG |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Bredd | 47 mm |
| Certifikat för överensstämmelse | CE |
| Design | Produktens färg Svart, Blå |
| Display | Pekskärm Nej |
| Displaytyp | LCD |
| Djup | 10 mm |
| Dokument som stöds | TXT |
| FM-radio | Nej |
| File formats | Ljudformat som stöds FLAC, MP3, WMA |
| Färg på bakgrundsbelysning | Multifärg |
| Förpackning | Förpackningens bredd 120 mm |
| Förpackningens bredd | 120 mm |
| Förpackningens höjd | 170 mm |
| Förpackningens innehåll | Hörlurar Ja |
| Högsta minneskortskapacitet | 256 GB |
| Höjd | 104 mm |
| Hörlurar | Hörlursanslutning 3,5 mm |
| Hörlursanslutning | 3,5 mm |
| Impedans | 32 Ω |
| Inbyggd kamera | Nej |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Inbyggd mikrofon | Ja |
| Kabel inkluderad | USB |
| Kamera | Inbyggd kamera Nej |
| Lagringsmedia | Spelarens stödda mediatyper Flash minne |
| Ljudformat som stöds | FLAC, MP3, WMA |
| Låddjup | 30 mm |
| Material, hölje | Metall, Plast |
| Nätverk | Wi-Fi Nej |
| Pekskärm | Nej |
| Prestanda | Modell MP3-spelare |
| Producent | Lenco |
| Produktens färg | Svart, Blå |
| Radio | FM-radio Nej |
| Record modes | Inbyggd mikrofon Ja |
| Spelarens stödda mediatyper | Flash minne |
| Strömtillförsel | Uppladdningsbara Ja |
| Tekniska detaljer | Certifikat för överensstämmelse CE |
| Till producentens hemsida | www.lenco.eu/en/ |
| Total lagringskapacitet | 8 GB |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash) |
| USB-anslutning | Micro-USB |
| USB-laddning | Ja |
| Uppladdningsbara | Ja |
| Upplösning | 320 x 240 pixlar |
| Uppspelningstid | 18 h |
Vanliga frågor
Vilka bildformat stöds av Lenco XEMIO-860BU?
Lenco XEMIO-860BU stöder bildkomprimeringsformaten BMP och JPG.
Vilken Bluetooth-version har Lenco XEMIO-860BU?
Lenco XEMIO-860BU har Bluetooth-version 5.3.
Vilken typ av batteri och kapacitet har Lenco XEMIO-860BU?
Lenco XEMIO-860BU har ett inbyggt litiumbatteri med en kapacitet på 300 mAh och en spänning på 3,7 V.
Vilken impedans har hörlursutgången på Lenco XEMIO-860BU?
Hörlursutgången på Lenco XEMIO-860BU har en impedans på 32 Ω.
Har Lenco XEMIO-860BU bakgrundsbelyst display?
Ja, Lenco XEMIO-860BU har bakgrundsbelysning.