Therabody Theragun Supersoft starter set
1 styckAntal per förpackning
810036051538EAN
Produktens färg SvartEgenskaper
Förpackningens bredd 60 mmFörpackning
60 mmFörpackningens bredd
60 mmFörpackningens höjd
PRO, Elite, Prime, mini, G3PRO, G3Kompatibilitet
SSOFT-STRTER-PKG-GBLModell
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu329 kr
Lägst senaste 30 dagarna329 kr
Lägst senaste 3 mån329 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Therabody |
| EAN / GTIN | 810036051538 |
| MPN | 3228382 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 02:10 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | Produktens färg Svart |
| Förpackning | Förpackningens bredd 60 mm |
| Förpackningens bredd | 60 mm |
| Förpackningens höjd | 60 mm |
| Kompatibilitet | PRO, Elite, Prime, mini, G3PRO, G3 |
| Producent | Therabody |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.therabody.com/ |
| Varunummer | 3228382 |
| Vikt inkl. förpackning | 34 g |
Vanliga frågor
Vilka Theragun-modeller är detta startset kompatibelt med?
Startsetet är kompatibelt med modellerna PRO, Elite, Prime, mini, G3PRO och G3.
Vad ingår i Therabody Theragun Supersoft starter set?
Setet innehåller Supersoft-tillbehör för Theragun-massageapparater, men exakt antal och typ av tillbehör specificeras inte i produktinformationen.
Vad är förpackningens mått?
Förpackningens bredd är 60 mm och höjden är 60 mm.