Corolle Ma - Doll Dress with Headband
CECertifiering
4062013212487EAN
Produkttyp DockklänningEgenskaper
Pojke/flickaFöreslagen målgrupp
Förpackningens bredd 180 mmFörpackning
180 mmFörpackningens bredd
260 mmFörpackningens höjd
VäskaFörpackningstyp
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu176 kr
Lägst senaste 30 dagarna176 kr
Lägst senaste 3 mån176 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Corolle |
| EAN / GTIN | 4062013212487 |
| MPN | 3255623 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 01:11 |
| Certifiering | CE |
| Egenskaper | Produkttyp Dockklänning |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 180 mm |
| Förpackningens bredd | 180 mm |
| Förpackningens höjd | 260 mm |
| Förpackningstyp | Väska |
| Hopfällbar | Ja |
| Lämplig för docktyp | Babydocka |
| Låddjup | 7 mm |
| Material | Textil |
| Producent | Corolle |
| Produktens färg | Rosa |
| Produkttyp | Dockklänning |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3255623 |
| Vikt | 22 g |
| Vikt & dimension | Vikt 22 g |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
Vanliga frågor
Vilken typ av docka passar Corolle Ma - Doll Dress with Headband till?
Klänningen är lämplig för babydockor, enligt specifikationerna.
Vilket material är Corolle Ma - Doll Dress with Headband tillverkad i?
Klänningen är tillverkad i textil.
Vilka mått har förpackningen för Corolle Ma - Doll Dress with Headband?
Förpackningen är en väska med bredd 180 mm, höjd 260 mm och djup 7 mm.
Är Corolle Ma - Doll Dress with Headband hopfällbar?
Ja, klänningen är hopfällbar enligt specifikationerna.
Vilken certifiering har Corolle Ma - Doll Dress with Headband?
Produkten är CE-certifierad.