LG 43UR762H9ZC UR762H Series
100 - 240 VAC-inspänning
PALAnalogt signalformatsystem
Antal HDMI-portar 2Anslutningar
2Antal HDMI-portar
1Antal LAN (RJ-45) anslutningar
2Antal RF-ingångar
1Antal USB 2.0 anslutningar
1Antal ljudutgångar vänster/höger
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
OkändUppdaterad 23 maj 2026 16:09
Frakt vid kassa
7 773 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu7 773 kr
Lägst senaste 30 dagarna7 773 kr
Lägst senaste 3 mån7 773 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | LG |
| EAN / GTIN | 8806091757739 |
| MPN | 3256113 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 16:09 |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Analogt signalformatsystem | PAL |
| Anslutningar | Antal HDMI-portar 2 |
| Antal HDMI-portar | 2 |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Antal RF-ingångar | 2 |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 1 |
| Antal ljudutgångar vänster/höger | 1 |
| Antal talare | 2 |
| Audio | Antal talare 2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bredd (med stativ) | 1232 mm |
| Design | Produktens färg Svart |
| Digital optisk utgång för ljud | 1 |
| Digitalt signalformatsystem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Display | Skärm diagonal 109,2 cm (43") |
| Djup (med stativ) | 63,6 mm |
| Energieffektivitetsklass (HDR) | G |
| Energieffektivitetsklass (SDR) | G |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar | 80 kWh |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar | 54 kWh |
| Fjärrkontroll ingår | Ja |
| Fjärrstyrd IR-utgång | 1 |
| Förpackning | Förpackningens bredd 1360 mm |
| Förpackningens bredd | 1360 mm |
| Förpackningens höjd | 860 mm |
| Förpackningens innehåll | Kabel inkluderad AC, DVI |
| Förpackningstyp | Låda |
| Gränsssnitt för panelmontering | 300 x 300 mm |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| HDCP | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| HDR-stöd | Ja |
| HDR-teknik (High Dynamic Range) | Dolby Vision IQ, High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Hotelläge | Ja |
| Höjd (med stativ) | 716 mm |
| Hörlursutgångar | 1 |
| Installerat operativsystem | WebOS |
| Internet-TV | Ja |
| Kabel inkluderad | AC, DVI |
| Kontakta tillverkaren | www.lg.com/dk/support/kontakt-os |
| Ljudutgångskanaler | 2.0 kanaler |
| Låddjup | 207 mm |
| Management features | Röststyrning Ja |
| Miracast | Ja |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| Nätaggregatstyp | Internal |
| Nätverk | Wi-Fi Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Prestanda | HDR-stöd Ja |
| Producent | LG |
| Produktens färg | Svart |
| RS-232C-portar | 1 |
| Röststyrning | Ja |
| Skärm diagonal | 109,2 cm (43") |
| Skärmform | Platt |
| Skärmtyp | NanoCell |
| Smart-TV | Ja |
Vanliga frågor
Vilka inbyggda högtalare har LG 43UR762H9ZC?
TV:n har 2 inbyggda högtalare.
Stöder LG 43UR762H9ZC Bluetooth?
Ja, den har Bluetooth-stöd.
Vilken bredd har LG 43UR762H9ZC med stativ?
Bredden med stativ är 1232 mm.