Enabot EBO SE Wireless Camera Robot
Röstinspelning, rörelsedetektering, face recognitionAktionstyp
Typ av produkt Intelligent Companion RobotAllmänt
Omladdningsbart batteri LaddningsbartBatteri
30 frames per secondBildrutehastighet
CMOSBildsensortyp
9.6 cmBredd
Bildsensortyp CMOSDigitalkamera
9.6 cm x 9.6 cm x 8.9 cmDimensioner
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
OkändUppdaterad 23 maj 2026 17:03
Frakt vid kassa
1 242 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu1 242 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 242 kr
Lägst senaste 3 mån1 242 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Enabot |
| EAN / GTIN | 6972822120188 |
| MPN | 3255977 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 17:03 |
| Aktionstyp | Röstinspelning, rörelsedetektering, face recognition |
| Allmänt | Typ av produkt Intelligent Companion Robot |
| Batteri | Omladdningsbart batteri Laddningsbart |
| Bildrutehastighet | 30 frames per second |
| Bildsensortyp | CMOS |
| Bredd | 9.6 cm |
| Digitalkamera | Bildsensortyp CMOS |
| Dimensioner | 9.6 cm x 9.6 cm x 8.9 cm |
| Diverse | Färg Svart, vit |
| Djup | 9.6 cm |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Flashminneskort som stöds | Upp till 256 GB |
| Funktioner | Hinderundvikande system |
| Färg | Svart, vit |
| Garanti | 2 år |
| Gränssnitt | Wi-Fi |
| Höjd | 8.9 cm |
| Kamera | Inkluderad |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Kategori | Fordon - bots |
| Laddningstid | 1 timme |
| Max. hastighet | 0.6 meters per second |
| Omladdningsbart batteri | Laddningsbart |
| Producent | Enabot |
| Produktbeskrivning | ENABOT EBO SE - Intelligent Companion Robot |
| RC-fordon | Gränssnitt Wi-Fi |
| Spänning | 3.7 V |
| Strömkälla | Batteri |
| Typ av produkt | Intelligent Companion Robot |
| Upplösning för videospelare | 1920 x 1080 (1080p) |
| Varunummer | 3255977 |
| Vikt | 285 g |
| Wi-Fi-band | 2,4 GHz (1 band)/5 GHz (2 band) |
Vanliga frågor
Kan EBO SE känna igen ansikten?
Ja, den har funktionen face recognition, vilket innebär att den kan känna igen ansikten.
Vilka mått har Enabot EBO SE?
Den har måtten 9,6 cm x 9,6 cm x 8,9 cm (bredd x djup x höjd).
Har den rörelsedetektering?
Ja, den har rörelsedetektering som en av sina aktionstyper.
Vilken bildsensortyp använder kameran?
Kameran använder en CMOS-bildsensor.
Kan man styra EBO SE med fjärrkontroll?
Ja, den levereras med en fjärrkontroll.