Esselte Colour'Breeze Box File Blue
1 styckAntal per förpackning
25 mmBredd
330 mmDjup
4049793053134EAN
Modell Vanlig mappEgenskaper
A4Format
JaFästanordning
Antal per förpackning 1 styckFörpackning
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu103 kr
Lägst senaste 30 dagarna103 kr
Lägst senaste 3 mån103 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Esselte |
| EAN / GTIN | 4049793053134 |
| MPN | 3253250 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 15:38 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 25 mm |
| Djup | 330 mm |
| Egenskaper | Modell Vanlig mapp |
| Format | A4 |
| Fästanordning | Ja |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Högsta kapacitet | 200 ark |
| Höjd | 253 mm |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Media vikt | 80 g/m ^ |
| Orientering | Liggande / Stående |
| Producent | Esselte |
| Produktens färg | Blå |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Varunummer | 3253250 |
| Vikt | 160 g |
| Vikt & dimension | Bredd 25 mm |
Vanliga frågor
Hur många ark rymmer Esselte Colour'Breeze Box File Blue?
Den har en högsta kapacitet på 200 ark med mediavikt 80 g/m².
Vilket pappersformat passar mappen?
Mappen är designad för A4-format.
Har mappen en fästanordning för att hålla papper på plats?
Ja, den har en fästanordning.
Vilket material är mappen tillverkad av?
Mappen är tillverkad av polypropylen (PP).
Vilka är måtten på Esselte Colour'Breeze Box File Blue?
Måtten är: bredd 25 mm, djup 330 mm och höjd 253 mm.