Esselte Colour'Breeze Magazine File Blue
1 styckAntal per förpackning
72 mmBredd
4049793054643EAN
Produktens färg BlåEgenskaper
Antal per förpackning 1 styckFörpackningens innehåll
260 mmHöjd
PolystyrenMaterial
626279Modell
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu79 kr
Lägst senaste 30 dagarna79 kr
Lägst senaste 3 mån79 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Esselte |
| EAN / GTIN | 4049793054643 |
| MPN | 3253242 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 05:06 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 72 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Blå |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Höjd | 260 mm |
| Material | Polystyren |
| Producent | Esselte |
| Produktens färg | Blå |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Varunummer | 3253242 |
| Vikt | 180 g |
| Vikt & dimension | Bredd 72 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Esselte Colour'Breeze Magazine File Blue?
Arkivsorteraren har en bredd på 72 mm och en höjd på 260 mm.
Vilket material är arkivsorteraren tillverkad av?
Den är tillverkad av polystyren.
Ingår flera arkivsorterare i förpackningen?
Nej, förpackningen innehåller 1 styck.