Adax Neo Skirting Electric radiator with WiFi 1000W 400V 210x1380 mm White
400 VAC-inspänning
Adax WiFiApplikationer som stöds
NejAutomatisk oscillerande
JaBarnsäkert
1380 mmBredd
JaBruksanvisning
85162901CCATS (Commodity Classification Automated Tracking System)
Lämplig för inomhusDesign
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Adax |
| EAN / GTIN | 7040664240445 |
| MPN | 3256279 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 23:54 |
| AC-inspänning | 400 V |
| Applikationer som stöds | Adax WiFi |
| Automatisk oscillerande | Nej |
| Barnsäkert | Ja |
| Bredd | 1380 mm |
| Bruksanvisning | Ja |
| CCATS (Commodity Classification Automated Tracking System) | 85162901 |
| Design | Lämplig för inomhus |
| Djup | 87 mm |
| Egenskaper | Barnsäkert Ja |
| Energisparläge | Ja |
| Fjärrkontroll ingår | Nej |
| Fungerar med Google Assistant | Ja |
| Förpackning | Förpackningens bredd 1400 mm |
| Förpackningens bredd | 1400 mm |
| Förpackningens höjd | 244 mm |
| Förpackningens innehåll | Fjärrkontroll ingår Nej |
| Höjd | 210 mm |
| Inbyggd display | Ja |
| Installationsanvisningar | Ja |
| Internationellt skydd (IP) kod | IPX4 |
| Justerbar termostat | Ja |
| Kontrolltyp | Trådlös |
| Lastpallens bruttovikt | 206 kg |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 120 cm |
| Lastpallens totallängd | 140 cm |
| Logistikdata | Lastpallens totallängd 140 cm |
| Lämplig för | inomhus |
| Lämplig för badrum | Ja |
| Lämplig för rumarea upp till | 13 m² |
| Låddjup | 104 mm |
| Mobila operativsystem som stöds | Nej |
| Monteringssats | Ja |
| Pallens nettovikt | 181 kg |
| Placeringsalternativ | Vägg |
| Prestanda | Värmeeffekt 1000 W |
| Producent | Adax |
| Produktens färg | Vit |
| Produkter per lastpall | 31 styck |
| Röststyrning | Ja |
| Sladdlängd | 1,3 m |
| Smartphone fjärrsupport | Ja |
| Strömtillförsel | AC-inspänning 400 V |
| Tippskydd | Nej |
| Typ av termostatstyrning | Digital |
| Ursprungsland | Litauen |
| Varunummer | 3256279 |
| Vikt | 5,2 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 1380 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6 kg |
| Värmeeffekt | 1000 W |
| Wi-Fi | Ja |
| Ytterförpackningens bredd | 110 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 230 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1410 mm |
| Övrigt | Ursprungsland Litauen |
Vanliga frågor
Vad är effekten på Adax Neo Skirting Electric radiator 1000W 400V?
Effekten är 1000 W och den kräver 400 V AC-inspänning.
Vilka mått har Adax Neo Skirting Electric radiator?
Bredden är 1380 mm, djupet 87 mm och höjden 210 mm.
Har Adax Neo Skirting Electric radiator WiFi-styrning?
Ja, den har WiFi och stöder appen Adax WiFi för styrning.
Är Adax Neo Skirting Electric radiator barnsäker?
Ja, den har barnsäkert läge enligt specifikationerna.
Har Adax Neo Skirting Electric radiator energisparläge?
Ja, den har ett energisparläge.