Adax Neo Skirting Electric radiator with WiFi 800W 400V 210x1186 mm White
400 VAC-inspänning
Adax WiFiApplikationer som stöds
NejAutomatisk oscillerande
JaBarnsäkert
1186 mmBredd
JaBruksanvisning
85162901CCATS (Commodity Classification Automated Tracking System)
Lämplig för inomhusDesign
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 07:26
Frakt vid kassa
2 016 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu2 016 kr
Lägst senaste 30 dagarna2 016 kr
Lägst senaste 3 mån2 016 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Adax |
| EAN / GTIN | 7040664240438 |
| MPN | 3256276 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 07:26 |
| AC-inspänning | 400 V |
| Applikationer som stöds | Adax WiFi |
| Automatisk oscillerande | Nej |
| Barnsäkert | Ja |
| Bredd | 1186 mm |
| Bruksanvisning | Ja |
| CCATS (Commodity Classification Automated Tracking System) | 85162901 |
| Design | Lämplig för inomhus |
| Djup | 87 mm |
| Egenskaper | Barnsäkert Ja |
| Energisparläge | Ja |
| Fjärrkontroll ingår | Nej |
| Fungerar med Google Assistant | Ja |
| Förpackning | Förpackningens bredd 1160 mm |
| Förpackningens bredd | 1160 mm |
| Förpackningens höjd | 244 mm |
| Förpackningens innehåll | Fjärrkontroll ingår Nej |
| Höjd | 210 mm |
| Inbyggd display | Ja |
| Installationsanvisningar | Ja |
| Internationellt skydd (IP) kod | IPX4 |
| Justerbar termostat | Ja |
| Kontrolltyp | Trådlös |
| Lastpallens bruttovikt | 181,2 kg |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 120 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Logistikdata | Lastpallens totallängd 120 cm |
| Lämplig för | inomhus |
| Lämplig för badrum | Ja |
| Lämplig för rumarea upp till | 10 m² |
| Låddjup | 104 mm |
| Mobila operativsystem som stöds | Nej |
| Monteringssats | Ja |
| Pallens nettovikt | 156,2 kg |
| Placeringsalternativ | Vägg |
| Prestanda | Värmeeffekt 800 W |
| Producent | Adax |
| Produktens färg | Vit |
| Produkter per lastpall | 31 styck |
| Röststyrning | Ja |
| Sladdlängd | 1,3 m |
| Smartphone fjärrsupport | Ja |
| Strömtillförsel | AC-inspänning 400 V |
| Tippskydd | Nej |
| Typ av termostatstyrning | Digital |
| Ursprungsland | Litauen |
| Varunummer | 3256276 |
| Vikt | 4,6 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 1186 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,2 kg |
| Värmeeffekt | 800 W |
| Wi-Fi | Ja |
| Ytterförpackningens bredd | 110 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 230 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1215 mm |
| Övrigt | Ursprungsland Litauen |
Vanliga frågor
Vad är effekten på Adax Neo Skirting 800W och vilken spänning kräver den?
Elementet har en effekt på 800 W och kräver 400 V AC-inspänning.
Vilka mått har Adax Neo Skirting 800W?
Bredden är 1186 mm, djupet 87 mm och höjden 210 mm.
Kan Adax Neo Skirting 800W styras via WiFi?
Ja, den stöder WiFi och kan styras via appen Adax WiFi.
Är Adax Neo Skirting 800W barnsäker?
Ja, den har en barnsäker funktion.
Har Adax Neo Skirting 800W ett energisparläge?
Ja, den har ett energisparläge.