Esselte Papperskorg Europost VIVIDA 14L vit
258 mmBredd
285 mmDjup
4049793026572EAN
322 mmHöjd
PlastMaterial
623945Modell
EsselteProducent
VitProduktens färg
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 21:30
Frakt vid kassa
92 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu92 kr
Lägst senaste 30 dagarna92 kr
Lägst senaste 3 mån92 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Esselte |
| EAN / GTIN | 4049793026572 |
| MPN | 3253276 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 21:30 |
| Bredd | 258 mm |
| Djup | 285 mm |
| Höjd | 322 mm |
| Material | Plast |
| Producent | Esselte |
| Produktens färg | Vit |
| Tekniska detaljer | Total kapacitet 14 l |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Total kapacitet | 14 l |
| Varunummer | 3253276 |
| Vikt | 280 g |
| Vikt & dimension | Bredd 258 mm |
Vanliga frågor
Vilka är måtten på Esselte Papperskorg Europost VIVIDA 14L?
Papperskorgen har måtten: bredd 258 mm, djup 285 mm och höjd 322 mm.
Vilken total kapacitet har papperskorgen?
Den totala kapaciteten är 14 liter.
Vilket material är papperskorgen tillverkad i?
Papperskorgen är tillverkad i plast.
Vilket varumärke är papperskorgen från?
Papperskorgen är från Esselte, modell 623945.