Produkttyp Dokumentplånbok - expanderarAllmänt
6Antal utrymmen
330 mmBredd
330 mm x 25 mm x 260 mmDimensioner (BxDxH)
Bredd 330 mmDimensioner och vikt
Färg IntensivgrönDiverse
25 mmDjup
4049793028415EAN
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu127 kr
Lägst senaste 30 dagarna127 kr
Lägst senaste 3 mån127 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Esselte |
| EAN / GTIN | 4049793028415 |
| MPN | 3253294 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 20:05 |
| Allmänt | Produkttyp Dokumentplånbok - expanderar |
| Antal utrymmen | 6 |
| Bredd | 330 mm |
| Dimensioner (BxDxH) | 330 mm x 25 mm x 260 mm |
| Dimensioner och vikt | Bredd 330 mm |
| Diverse | Färg Intensivgrön |
| Djup | 25 mm |
| Etikett | Spiraletikett |
| Funktioner | Relief |
| Färg | Intensivgrön |
| Handtag | A4 (210 x 297 mm) |
| Höjd | 260 mm |
| Kapacitet | 300 ark |
| Producent | Esselte |
| Produktbeskrivning | Esselte Vivida - dokumentplånbok - för A4 - kapacitet: 300 ark - tabbad - intensivgrön |
| Produktmaterial | Polypropylen (PP) |
| Produkttyp | Dokumentplånbok - expanderar |
| Stängningstyp | Elastiskt band |
| Tabbad | Ja |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Utrymmesinformation | 6 x utrymme Visitkortficka på omslagets insida |
| Varunummer | 3253294 |
| Vikt | 220 g |
Vanliga frågor
Hur många fack har Esselte Projektmapp Vivida PP grön?
Mappen har 6 utrymmen, vilket gör den lämplig för att organisera dokument i olika kategorier.
Vilken storlek har mappen och passar den för A4-dokument?
Mappen har måtten 330 mm bredd, 260 mm höjd och 25 mm djup. Den har handtag för A4-format (210 x 297 mm), så den rymmer A4-dokument.
Vad är materialet och färgen på mappen?
Mappen är tillverkad av PP (polypropen) och har färgen intensivgrön. Den har även en reliefstruktur.
Har mappen en etikett för märkning?
Ja, mappen har en spiraletikett som kan användas för att märka innehållet.