Logitech G CLOUD
Typ av produkt Spelkonsol till handdatorAllmänt
USB HörlurarAnslutningstyp
Laddningsbart litiumpolymer 23.1 WhBatteri
25.684 cmBredd
25.684 cm x 3.295 cm x 11.721 cmDimensioner (BxDxH)
7" färg - 1920 x 1080 - pekskärm (Multi-Touch)Display
Batteri Laddningsbart litiumpolymer 23.1 WhDiverse
3.295 cmDjup
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
OkändUppdaterad 23 maj 2026 06:34
Frakt vid kassa
4 747 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu4 747 kr
Lägst senaste 30 dagarna4 134 kr
Lägst senaste 3 mån4 134 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Logitech |
| EAN / GTIN | 5099206105850 |
| MPN | 3257058 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 06:34 |
| Allmänt | Typ av produkt Spelkonsol till handdator |
| Anslutningstyp | USB Hörlurar |
| Batteri | Laddningsbart litiumpolymer 23.1 Wh |
| Bredd | 25.684 cm |
| Dimensioner (BxDxH) | 25.684 cm x 3.295 cm x 11.721 cm |
| Display | 7" färg - 1920 x 1080 - pekskärm (Multi-Touch) |
| Diverse | Batteri Laddningsbart litiumpolymer 23.1 Wh |
| Djup | 3.295 cm |
| Driftstid (upp till) | 12 timme/timmar |
| Egenskaper | Två mikrofoner |
| Emballagets bredd | 29.8 cm |
| Emballagets djup | 7 cm |
| Emballagets höjd | 15.19 cm |
| Emballagets vikt | 843 g |
| Flash-minneskort som stöds | microSD |
| Gränssnitt | Anslutningstyp USB Hörlurar |
| Höjd | 11.721 cm |
| Inkluderade tillbehör | Strömadapter, USB-kabel |
| Kontroller | A-knapp, B-knapp, X-knapp, Y-knapp, D-dyna, 2 styrspakar, 2 dämpare, 2 analoga avtryckare, V knapp, H knapp, G-knapp, Startknapp |
| Ljud | Högtalare |
| Media | Flashminneskort |
| Mått och vikt (brutto) | Emballagets bredd 29.8 cm |
| Nätverk | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi |
| Pekskärm | Ja (Multi-Touch) |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 720G 2.3 GHz - 8-core |
| Producent | Logitech |
| Produktbeskrivning | Logitech G CLOUD - spelkonsol till handdator |
| Programvara inkluderad | Google Mobile Service |
| RAM | 64 GB ROM |
| Sensorer | Haptisk sensor, 6-axlig IMU-sensor, miljöljussensor, gyroskop |
| Till producentens hemsida | www.logitechg.com/da-dk/products/cloud-g... |
| Typ | LCD-display 7" färg |
| Typ av produkt | Spelkonsol till handdator |
| Upplösning | 1920 x 1080 |
| Varunummer | 3257058 |
| Vikt | 463 g |
Vanliga frågor
Vad är skärmstorleken och upplösningen på Logitech G CLOUD?
Logitech G CLOUD har en 7-tums pekskärm med Full HD-upplösning (1920 x 1080) och multi-touch-stöd.
Hur länge räcker batteriet på Logitech G CLOUD?
Batteriet är ett laddningsbart litiumpolymerbatteri på 23.1 Wh och ger upp till 12 timmars driftstid.
Vilka mått har Logitech G CLOUD?
Enheten är 25.684 cm bred, 11.721 cm hög och 3.295 cm djup.
Har Logitech G CLOUD inbyggda mikrofoner?
Ja, den har två inbyggda mikrofoner.
Vilken typ av anslutning har Logitech G CLOUD för hörlurar?
Den har USB-anslutning för hörlurar.