Esselte Colour'Breeze Magazine File Green
1 styckAntal per förpackning
72 mmBredd
4049793054650EAN
Produktens färg GrönEgenskaper
Antal per förpackning 1 styckFörpackningens innehåll
260 mmHöjd
PolystyrenMaterial
626280Modell
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 22:21
Frakt vid kassa
79 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu79 kr
Lägst senaste 30 dagarna79 kr
Lägst senaste 3 mån79 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Esselte |
| EAN / GTIN | 4049793054650 |
| MPN | 3253279 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 22:21 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 72 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Grön |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Höjd | 260 mm |
| Material | Polystyren |
| Producent | Esselte |
| Produktens färg | Grön |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Varunummer | 3253279 |
| Vikt | 180 g |
| Vikt & dimension | Bredd 72 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Esselte Colour'Breeze Magazine File Green?
Arkivsorteraren har höjden 260 mm och bredden 72 mm.
Vilket material är Esselte Colour'Breeze Magazine File Green tillverkad i?
Den är tillverkad av polystyren (PS).
Hur många arkivsorterare ingår per förpackning?
Per förpackning ingår 1 styck.