Esselte Papperskorg Europost VIVIDA 14L grön
258 mmBredd
285 mmDjup
4049793027845EAN
322 mmHöjd
PlastMaterial
623950Modell
EsselteProducent
GrönProduktens färg
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 05:33
Frakt vid kassa
92 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu92 kr
Lägst senaste 30 dagarna92 kr
Lägst senaste 3 mån92 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Esselte |
| EAN / GTIN | 4049793027845 |
| MPN | 3253289 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 05:33 |
| Bredd | 258 mm |
| Djup | 285 mm |
| Höjd | 322 mm |
| Material | Plast |
| Producent | Esselte |
| Produktens färg | Grön |
| Tekniska detaljer | Total kapacitet 14 l |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Total kapacitet | 14 l |
| Varunummer | 3253289 |
| Vikt | 280 g |
| Vikt & dimension | Bredd 258 mm |
Vanliga frågor
Vilka är måtten på Esselte Papperskorg Europost VIVIDA 14L grön?
Papperskorgen har måtten 258 mm bredd, 285 mm djup och 322 mm höjd.
Vilket material är papperskorgen tillverkad av?
Papperskorgen är tillverkad av plast.
Vad är den totala kapaciteten för denna papperskorg?
Den totala kapaciteten är 14 liter.