Philips HD7888/01
220-240 VAC-inspänning
3Antal inställningar för kaffestyrka
2 styckAntal per förpackning
BänkdiskmaskinApparatens placering
JaAutomatisk avstängning
NejBarnsäkert
Bägare, Kanna, TermosBehållare för bryggt kaffe
277 mmBredd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
OkändUppdaterad 23 maj 2026 10:01
Frakt vid kassa
2 110 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu2 110 kr
Lägst senaste 30 dagarna2 020 kr
Lägst senaste 3 mån2 020 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Philips |
| EAN / GTIN | 8720389024740 |
| MPN | 3253844 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 10:01 |
| AC-inspänning | 220-240 V |
| Antal inställningar för kaffestyrka | 3 |
| Antal per förpackning | 2 styck |
| Apparatens placering | Bänkdiskmaskin |
| Automatisk avstängning | Ja |
| Barnsäkert | Nej |
| Behållare för bryggt kaffe | Bägare, Kanna, Termos |
| Bredd | 277 mm |
| Bryggningstid | 12 min |
| Diskvattensäkra delar | Ja |
| Djup | 245 mm |
| Effekt | 1000 W |
| Ergonomi | Produktens färg Svart, Silver |
| Farligt gods | Nej |
| Flyttbar vattentank | Ja |
| Förpackning | Antal per förpackning 2 styck |
| Förpackningarnas innehåll | Brush |
| Förpackningens bredd | 328 mm |
| Förpackningens höjd | 484 mm |
| Förpackningens innehåll | Återvunnen pappersmanual Ja |
| Förpackningens vikt | 6,04 kg |
| Garantiperiod | 2 År |
| Hålla sig varm funktion | Ja |
| Hålla sig varm funktion tid | 40 min |
| Höjd | 434 mm |
| Inbyggd display | Ja |
| Inbyggd kvarn | Ja |
| Justerbar kaffestyrka | Ja |
| Justerbara kvarninställningar | Ja |
| Kaffe ingångstyp | Kaffebönor |
| Kaffe-tillagning | Ja |
| Kalkindikator | Ja |
| Kontakta tillverkaren | www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-... |
| Kontrollampa | Ja |
| Kontrolltyp | Knappar |
| Koppkapacitet | 10 koppar |
| Låddjup | 282 mm |
| Material på behållare för bryggt kaffe | Glas |
| Material, hölje | Metall, Plast |
| Multidryck | Nej |
| Prestanda | Apparatens placering Bänkdiskmaskin |
| Producent | Philips |
| Produktens färg | Svart, Silver |
| Produkttyp | Droppande kaffebryggare |
| På / av-knapp | Ja |
| Skydd mot kalkavlagringar | Ja |
| Skärmtyp | LED |
| Sladdlängd | 0,8 m |
| Stabiliserande fötter | Ja |
| Strömtillförsel | Effekt 1000 W |
| Tekniska detaljer | Garantiperiod 2 År |
| Till producentens hemsida | www.philips.com |
| Tillagningsfunktioner och program | Multidryck Nej |
| Timer | Ja |
| Typ av kaffebryggare | Helautomatisk |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3253844 |
| Vattentankens kapacitet | 1,25 l |
Vanliga frågor
Vilka typer av behållare för bryggt kaffe ingår?
Produkten levereras med en bägare, en kanna och en termos som behållare för bryggt kaffe.
Hur lång är bryggningstiden för Philips HD7888/01?
Bryggningstiden är 12 minuter.
Har kaffebryggaren automatisk avstängning?
Ja, den har automatisk avstängning.
Hur många inställningar för kaffestyrka finns det?
Det finns 3 olika inställningar för kaffestyrka.
Vilka mått har Philips HD7888/01?
Bredden är 277 mm, djupet är 245 mm och höjden anges inte i specifikationerna.