TX3 Solo Loft Air Mörkgrå
72 cm, Ytterkant armstöd till ytterkant armstödBredd
48 cm, SitsDjup
MörkgråFärg
Ja, Låsbar och justerbarGungmekanism
JaHöj och sänkbar
140 cmHöjd max
127 cmHöjd min
Ja, 3D+360°Justerbara armstöd

Butiker
Prisjämförelse (1)
inet.se
I lagerUppdaterad 27 apr. 2026 23:36
Frakt vid kassa
2 499 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu2 499 kr
Lägst senaste 30 dagarna2 499 kr
Lägst senaste 3 mån2 499 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | TX3 |
| MPN | TEGC-208010Z.Z1 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 16:01 |
| Bredd | 72 cm, Ytterkant armstöd till ytterkant armstöd |
| Djup | 48 cm, Sits |
| Färg | Mörkgrå |
| Gungmekanism | Ja, Låsbar och justerbar |
| Höj och sänkbar | Ja |
| Höjd max | 140 cm |
| Höjd min | 127 cm |
| Justerbara armstöd | Ja, 3D+360° |
| Justerbart ryggstöd | Ja |
| Material klädsel | Tyg |
| Material stomme | Stål |
| Max tillåten vikt (Maxvikt) | 150 kg |
| Sitthöjd max | 53 cm |
| Sitthöjd min | 45 cm |
| Version | Tyg |
| Vikt | 21 kg |
Vanliga frågor
Vilken maxvikt tål stolen?
Stolen har en max tillåten vikt på 150 kg.
Har stolen gungmekanism?
Ja, stolen har en låsbar och justerbar gungmekanism.
Vilken typ av armstöd har TX3 Solo Loft Air?
Armstöden är justerbara i 3D+360°, vilket innebär att de kan justeras i höjd, sidled och rotation.
Vad är höjdintervallet för stolen?
Stolen är höj- och sänkbar från 127 cm till 140 cm.