TX3 Solo Loft Mesh Svart & Grå
72 cm, Ytterkant armstöd till ytterkant armstödBredd
48 cm, SitsDjup
Svart, GråFärg
Ja, Låsbar och justerbarGungmekanism
JaHöj och sänkbar
140 cmHöjd max
127 cmHöjd min
Ja, 3D+360°Justerbara armstöd

Butiker
Prisjämförelse (1)
inet.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 23:30
Frakt vid kassa
2 499 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu2 499 kr
Lägst senaste 30 dagarna2 499 kr
Lägst senaste 3 mån2 499 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | TX3 |
| MPN | TEGC-2081101.11 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 23:30 |
| Bredd | 72 cm, Ytterkant armstöd till ytterkant armstöd |
| Djup | 48 cm, Sits |
| Färg | Svart, Grå |
| Gungmekanism | Ja, Låsbar och justerbar |
| Höj och sänkbar | Ja |
| Höjd max | 140 cm |
| Höjd min | 127 cm |
| Justerbara armstöd | Ja, 3D+360° |
| Justerbart ryggstöd | Ja |
| Material klädsel | Mesh & Tyg |
| Material stomme | Stål |
| Max tillåten vikt (Maxvikt) | 150 kg |
| Sitthöjd max | 53 cm |
| Sitthöjd min | 45 cm |
| Version | Mesh |
| Vikt | 21 kg |
Vanliga frågor
Vad är maxvikten för TX3 Solo Loft Mesh Svart & Grå?
Stolen har en max tillåten vikt på 150 kg.
Vilka justeringsmöjligheter har armstöden?
Armstöden är 3D+360° justerbara, vilket innebär att du kan justera dem i höjd, djup, vinkel och rotera 360 grader.
Har stolen gungmekanism?
Ja, stolen har en låsbar och justerbar gungmekanism.
Vilken höjd kan stolen ställas in på?
Stolen är höj- och sänkbar med en minsta höjd på 127 cm och en maximal höjd på 140 cm.
Vilket material är sitsen och ryggstödet klädda med?
Klädseln är en kombination av mesh och tyg.