Produkttyp TemperatursensorAllmänt
3.8 cmBredd
APC NetBotz Rack Monitor 450, Rack Monitor 550, Rack Monitor 551, Rack Monitor 570 APC NetBotz Rack Monitor 450 NetBotz Rack Monitor 450 NetBotz Room Monitor 455Designat för
3.8 cm x 3.8 cm x 1.9 cmDimensioner (BxDxH)
Standarder som följs RoHSDiverse
3.8 cmDjup
731304312710EAN
GråFärg
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 04:34
Frakt vid kassa
1 481 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu1 481 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 481 kr
Lägst senaste 3 mån1 481 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | APC |
| EAN / GTIN | 731304312710 |
| MPN | NBWS100T |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 04:34 |
| Allmänt | Produkttyp Temperatursensor |
| Bredd | 3.8 cm |
| Designat för | APC NetBotz Rack Monitor 450, Rack Monitor 550, Rack Monitor 551, Rack Monitor 570 APC NetBotz Rack Monitor 450 NetBotz Rack Monitor 450 NetBotz Room Monitor 455 |
| Dimensioner (BxDxH) | 3.8 cm x 3.8 cm x 1.9 cm |
| Diverse | Standarder som följs RoHS |
| Djup | 3.8 cm |
| Färg | Grå |
| Höjd | 1.9 cm |
| Kompatibilitetsinformation | Designat för APC NetBotz Rack Monitor 450, Rack Monitor 550, Rack Monitor 551, Rack Monitor 570 APC NetBotz Rack Monitor 450 NetBotz Rack Monitor 450 NetBotz Room Monitor 455 |
| Max temperatur vid drift | 45 °C |
| Miljöparametrar | Min temperatur vid drift 0 °C |
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Producent | APC |
| Produktbeskrivning | APC Wireless - temperatursensor - TAA-kompatibel |
| Produkttyp | Temperatursensor |
| Standarder som följs | RoHS |
| TAA-kompatibel | Ja |
| Varunummer | 2561595 |
| Vikt | 20 g |
Vanliga frågor
Vilka APC NetBotz-enheter är denna temperatursensor kompatibel med?
Sensorn är designad för NetBotz Rack Monitor 450, 550, 551, 570 samt Room Monitor 455.
Vilka är måtten på APC Wireless temperatursensor?
Måtten är 3,8 cm bred, 3,8 cm djup och 1,9 cm hög.
Vilket temperaturområde kan sensorn mäta?
Sensorn kan mäta temperaturer från 0 °C upp till 45 °C.