AL-KO GTLi 18V
Produkttyp GrästrimmarhuvudAllmänt
1.5 mmDiameter
4003718045758EAN
5 mLängd
NylonMaterial
1604456Modell
AL-KOProducent
AL-KO GTLi 18V - grästrimmarhuvudProduktbeskrivning
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu137 kr
Lägst senaste 30 dagarna137 kr
Lägst senaste 3 mån137 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | AL-KO |
| EAN / GTIN | 4003718045758 |
| MPN | 1604456 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 04:16 |
| Allmänt | Produkttyp Grästrimmarhuvud |
| Diameter | 1.5 mm |
| Längd | 5 m |
| Material | Nylon |
| Producent | AL-KO |
| Produktbeskrivning | AL-KO GTLi 18V - grästrimmarhuvud |
| Produkttyp | Grästrimmarhuvud |
| Till producentens hemsida | www.al-ko.com/shop/dk/ekstra-tradspole-g... |
| Varunummer | 2563648 |
Vanliga frågor
Vilken diameter har tråden i AL-KO GTLi 18V?
Tråden har en diameter på 1,5 mm.
Vilket material är tråden gjord av?
Tråden är tillverkad av nylon.