Gardena 4 Channel Water Distributor 8194
Produkttyp 4-vägs vattenknappAllmänt
Garanti 5 årDiverse
4078500819404EAN
5 årGaranti
Intern tråd - 1"Inmatning
8194Modell
GardenaProducent
Gardena - 4-vägs vattenknappProduktbeskrivning
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 12:53
Frakt vid kassa
375 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu375 kr
Lägst senaste 30 dagarna368 kr
Lägst senaste 3 mån368 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Gardena |
| EAN / GTIN | 4078500819404 |
| MPN | 8194 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 11:19 |
| Allmänt | Produkttyp 4-vägs vattenknapp |
| Diverse | Garanti 5 år |
| Garanti | 5 år |
| Inmatning | Intern tråd - 1" |
| Producent | Gardena |
| Produktbeskrivning | Gardena - 4-vägs vattenknapp |
| Produkttyp | 4-vägs vattenknapp |
| Till producentens hemsida | www.proshop.dk/?s=gardena |
| Utmatning | Montering - 3/4" |
| Varunummer | 2564082 |
| Vattning | Inmatning Intern tråd - 1" |
Vanliga frågor
Vilken gängstorlek har ingången på Gardena 4 Channel Water Distributor 8194?
Ingången har en invändig gänga på 1 tum (1").
Vilken gängstorlek har utgångarna på denna 4-vägs vattenknapp?
Utgångarna är avsedda för montering med 3/4 tums gänga.
Hur många utlopp har Gardena 8194?
Den har fyra utlopp, vilket gör den till en 4-vägs vattenknapp.