Brio Labyrinth Game
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
Barn, Vuxen, Familj(cdm) Målgrupper
12(cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar
inomhus(cdm) Ytterligare användning
3 styckAntal
Batterier krävs NejBatteri
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 15:14
Frakt vid kassa
418 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu418 kr
Lägst senaste 30 dagarna418 kr
Lägst senaste 3 mån418 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350340006 |
| MPN | 34000 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 15:14 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Målgrupper | Barn, Vuxen, Familj |
| (cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar | 12 |
| (cdm) Ytterligare användning | inomhus |
| Antal | 3 styck |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 350 mm |
| Certifiering | CE, FSC |
| Djup | 305 mm |
| EU TSD-varning | Ej för barn under 36 månader |
| Egenskaper | Rekommenderad ålder Vuxen och barn |
| Ej för barn under 3 år | Ja |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Alla |
| Förpackning | Antal 3 styck |
| Förpackningens bredd | 390 mm |
| Förpackningens höjd | 105 mm |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Förpackningstyp | Låda |
| Höjd | 94 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 93,7 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 71,5 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Nej |
| Logistikdata | Minsta orderkvantitet 4 styck |
| Låddjup | 345 mm |
| Material | Trä |
| Maximalt antal spelare | 1 |
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Brio |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Rekommenderad ålder | Vuxen och barn |
| Rekommenderad ålder (max) | 99 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 0,5 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Multi |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Multi |
| Säkerhetsvarning | EU TSD-varning Ej för barn under 36 månader |
| Sändningsenhet | Nej |
| Säsong | Permanent, Årets slut |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Tillgänglig fr.o.m. | 01-07-2016 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 9504908000 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2564454 |
| Vikt | 1,25 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 350 mm |
Vanliga frågor
Vilka målgrupper passar Brio Labyrinth Game för?
Spelet är anpassat för barn, vuxna och familjer, vilket gör det lämpligt för spelare i olika åldrar.
Vad är måtten på Brio Labyrinth Game?
Spelet har en bredd på 350 mm och ett djup på 305 mm.
Kräver Brio Labyrinth Game batterier?
Nej, spelet kräver inga batterier och inga batterier medföljer.
Vilka certifieringar har Brio Labyrinth Game?
Spelet är CE- och FSC-certifierat.
Hur lång är tillgänglighetsperioden för reservdelar till Brio Labyrinth Game?
Reservdelar finns tillgängliga i 12 månader efter köp.