Brio Curved Switching Tracks
2 styckAntal
Batterier krävs NejBatteri
NejBatterier krävs
BRIOBrand kompatibilitet
190 mmBredd
CE, FSC, Grüner PunktCertifiering
180 mmDjup
7312350333466EAN
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 06:40
Frakt vid kassa
116 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu116 kr
Lägst senaste 30 dagarna116 kr
Lägst senaste 3 mån116 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350333466 |
| MPN | 33346 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 06:40 |
| Antal | 2 styck |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Brand kompatibilitet | BRIO |
| Bredd | 190 mm |
| Certifiering | CE, FSC, Grüner Punkt |
| Djup | 180 mm |
| Egenskaper | Modell Model Railways Parts & Accessories |
| Förpackning | Förpackningens bredd 95 mm |
| Förpackningens bredd | 95 mm |
| Förpackningens höjd | 30 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
| Höjd | 12 mm |
| Logistikdata | Produkter per ytterförpackning 6 styck |
| Låddjup | 194 mm |
| Material | Trä |
| Producent | Brio |
| Produktens färg | Trä |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Rekommenderad ålder (min) | 0,3 År |
| Tema | Tracks |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2564458 |
| Vikt | 136 g |
| Vikt & dimension | Bredd 190 mm |
| Ytterförpackningar per lastpall | 1296 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 20,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 18,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 11,1 mm |
Vanliga frågor
Vilken typ av räls är dessa växelspår kompatibla med?
Dessa Brio Curved Switching Tracks är kompatibla med BRIO-leksakstågsystem, eftersom de är märkta med BRIO-kompatibilitet.
Hur många växelspår ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 2 stycken växelspår.
Vilka mått har varje växelspår?
Varje växelspår har en bredd på 190 mm och ett djup på 180 mm.
Kräver dessa växelspår batterier?
Nej, batterier krävs inte för dessa växelspår.
Vilka certifieringar har produkten?
Produkten är certifierad med CE, FSC och Grüner Punkt.