Brio Mini Straight Tracks
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
Tidig barndom(cdm) Målgrupper
24(cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar
inomhus(cdm) Ytterligare användning
4 styckAntal
Batterier krävs NejBatteri
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 01:54
Frakt vid kassa
94 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu94 kr
Lägst senaste 30 dagarna94 kr
Lägst senaste 3 mån94 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350333336 |
| MPN | 33333 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 01:54 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Målgrupper | Tidig barndom |
| (cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar | 24 |
| (cdm) Ytterligare användning | inomhus |
| Antal | 4 styck |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Brand kompatibilitet | BRIO |
| Certifiering | CE, FSC, Grüner Punkt |
| Egenskaper | Modell Del till bilbana |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 60 mm |
| Förpackningens bredd | 60 mm |
| Förpackningens höjd | 60 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Förpackningstyp | Låda |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 7 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 352 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2,19 m |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Nej |
| Logistikdata | Ytterförpackningens bruttovikt 1,23 kg |
| Låddjup | 100 mm |
| Minsta orderkvantitet | 6 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Brio |
| Produktens färg | Trä |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Rekommenderad ålder (min) | 0,3 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska |
| Sändningsenhet | Nej |
| Säsong | Permanent, Årets slut |
| Tema | Tracks |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Tillgänglig fr.o.m. | 01-07-2016 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 950300990 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2564468 |
| Vikt | 77 g |
| Vikt & dimension | Vikt 77 g |
| Vikt inkl. förpackning | 95 g |
| Ytterförpackning, beställningsbar enhet | Nej |
| Ytterförpackning, faktureringsenhet | Nej |
| Ytterförpackning, sändningsenhet | Nej |
| Ytterförpackningar per lastpall | 1296 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 40 styck |
Vanliga frågor
Vilken typ av tåg är dessa rälsbitar kompatibla med?
Rälsbitarna är kompatibla med BRIO-tågset, eftersom de är märkta med brand kompatibilitet BRIO.
Hur många rälsbitar ingår i detta set?
Setet innehåller 4 stycken raka rälsbitar.
Är dessa rälsbitar lämpliga för utomhusbruk?
Nej, rälsbitarna är endast avsedda för inomhusbruk enligt specifikationerna.
Kräver dessa rälsbitar batterier?
Nej, rälsbitarna kräver inga batterier och inga batterier medföljer.
Vilka certifieringar har dessa rälsbitar?
Rälsbitarna är certifierade med CE, FSC och Grüner Punkt.