Brio Magnetic Bell Signal
Typ av produkt Magnetic Bell SignalAllmänt
8.2 cmBredd
8.2 cm x 8.6 cmDimensioner
Förpackningstyp BoxDiverse
7312350337549EAN
9.7 cm x 7.8 cm x 9.5 cmEmballagets mått (BxDxH) / vikt
MagneterFunktioner
BoxFörpackningstyp
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 03:56
Frakt vid kassa
116 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu116 kr
Lägst senaste 30 dagarna116 kr
Lägst senaste 3 mån116 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350337549 |
| MPN | 33754 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 03:56 |
| Allmänt | Typ av produkt Magnetic Bell Signal |
| Bredd | 8.2 cm |
| Dimensioner | 8.2 cm x 8.6 cm |
| Diverse | Förpackningstyp Box |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 9.7 cm x 7.8 cm x 9.5 cm |
| Funktioner | Magneter |
| Förpackningstyp | Box |
| Höjd | 8.6 cm |
| Kategori | Fordon - tåg och järnvägar |
| Producent | Brio |
| Produktbeskrivning | BRIO - Magnetic Bell Signal |
| Standarder som följs | Green Dot |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Typ av produkt | Magnetic Bell Signal |
| Varningar om kvävningsrisk | Emballagets mått (BxDxH) / vikt 9.7 cm x 7.8 cm x 9.5 cm |
| Varunummer | 2564470 |
| Ålder | Från 3 år |
Vanliga frågor
Vilka magnetiska egenskaper har Brio Magnetic Bell Signal?
Produkten har magneter som gör att den kan fästas på magnetiska ytor eller interagera med andra magnetiska leksaker.
Vilka är måtten på Brio Magnetic Bell Signal?
Produkten är 8,2 cm bred och 8,6 cm hög. Förpackningens mått är 9,7 cm x 7,8 cm x 9,5 cm.
Är Brio Magnetic Bell Signal en del av BRIO-tågsystemet?
Produkten är kategoriserad under 'Fordon - tåg och järnvägar' och är tillverkad av Brio, vilket indikerar att den är kompatibel med BRIO-tågsystemet.
Vad är modellnumret och EAN för Brio Magnetic Bell Signal?
Modellnumret är 33754 och EAN-koden är 7312350337549.