Brio Lifting Bridge
Typ av produkt KlaffbroAllmänt
3Antal inställda delar
66.5 cmBredd
10.2 cm x 66.5 cm x 15.1 cmDimensioner
Förpackningstyp BoxDiverse
10.2 cmDjup
7312350337570EAN
25.7 cm x 10.5 cm x 15.5 cmEmballagets mått (BxDxH) / vikt
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 07:56
Frakt vid kassa
281 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu281 kr
Lägst senaste 30 dagarna281 kr
Lägst senaste 3 mån281 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350337570 |
| MPN | 33757 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 07:56 |
| Allmänt | Typ av produkt Klaffbro |
| Antal inställda delar | 3 |
| Bredd | 66.5 cm |
| Dimensioner | 10.2 cm x 66.5 cm x 15.1 cm |
| Diverse | Förpackningstyp Box |
| Djup | 10.2 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 25.7 cm x 10.5 cm x 15.5 cm |
| Förpackningstyp | Box |
| Höjd | 15.1 cm |
| Kategori | Fordon - tåg och järnvägar |
| Producent | Brio |
| Produktbeskrivning | BRIO - Klaffbro |
| Standarder som följs | Green Dot |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Typ av produkt | Klaffbro |
| Varningar om kvävningsrisk | Emballagets mått (BxDxH) / vikt 25.7 cm x 10.5 cm x 15.5 cm |
| Varunummer | 2564473 |
| Ålder | Från 3 år |
Vanliga frågor
Hur många delar ingår i Brio Lifting Bridge?
Brio Lifting Bridge består av 3 delar enligt specifikationerna.
Vilka är måtten på Brio Lifting Bridge?
Bredden är 66,5 cm, djupet 10,2 cm och höjden 15,1 cm.
Vad är EAN-koden för Brio Lifting Bridge?
EAN-koden är 7312350337570.
Vilken typ av produkt är Brio Lifting Bridge?
Det är en klaffbro avsedd för leksakståg och järnvägar.