Brio Viaduct Bridge
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
Tidig barndom(cdm) Målgrupper
24(cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar
inomhus(cdm) Ytterligare användning
3 styckAntal
Batterier krävs NejBatteri
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 04:01
Frakt vid kassa
164 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu164 kr
Lägst senaste 30 dagarna164 kr
Lägst senaste 3 mån164 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350333510 |
| MPN | 33351 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 04:01 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Målgrupper | Tidig barndom |
| (cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar | 24 |
| (cdm) Ytterligare användning | inomhus |
| Antal | 3 styck |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Brand kompatibilitet | BRIO |
| Bredd | 378 mm |
| Certifiering | CE, FSC, Grüner Punkt |
| Djup | 40 mm |
| Egenskaper | Modell Broset |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 90 mm |
| Förpackningens bredd | 90 mm |
| Förpackningens höjd | 45 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Förpackningstyp | Låda |
| Höjd | 67 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 9 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 358,7 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2,78 m |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Nej |
| Logistikdata | Ytterförpackningens bruttovikt 1,94 kg |
| Låddjup | 208 mm |
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Brio |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Rekommenderad ålder (min) | 0,3 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska |
| Sändningsenhet | Nej |
| Säsong | Permanent, Årets slut |
| Tema | Classic Railway |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Tillgänglig fr.o.m. | 01-07-2016 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 950300990 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2564475 |
| Vikt | 275 g |
| Vikt & dimension | Bredd 378 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 322 g |
| Ytterförpackning, beställningsbar enhet | Nej |
| Ytterförpackning, faktureringsenhet | Nej |
| Ytterförpackning, sändningsenhet | Nej |
Vanliga frågor
Hur många brodelar ingår i Brio Viaduct Bridge?
Setet innehåller 3 stycken brodelar som kan byggas ihop till en viaduktbro.
Vilka mått har Brio Viaduct Bridge?
Bron har en bredd på 378 mm. Höjd och djup anges inte i specifikationerna.
Är Brio Viaduct Bridge kompatibel med andra tågset?
Ja, bron är kompatibel med andra BRIO-produkter enligt specifikationen.
Kräver Brio Viaduct Bridge batterier?
Nej, bron kräver inga batterier och inga batterier medföljer.
Vilka certifieringar har Brio Viaduct Bridge?
Bron är CE-märkt, FSC-certifierad och har Grüner Punkt-märkning.