Brio Stacking Track Supports
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
Tidig barndom(cdm) Målgrupper
24(cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar
inomhus(cdm) Ytterligare användning
2 styckAntal
Batterier krävs NejBatteri
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 15:15
Frakt vid kassa
123 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu123 kr
Lägst senaste 30 dagarna123 kr
Lägst senaste 3 mån123 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350332537 |
| MPN | 33253 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 15:15 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Målgrupper | Tidig barndom |
| (cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar | 24 |
| (cdm) Ytterligare användning | inomhus |
| Antal | 2 styck |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Brand kompatibilitet | BRIO |
| Bredd | 82 mm |
| Certifiering | CE, FSC, Grüner Punkt |
| Djup | 74 mm |
| Egenskaper | Modell Stapelbara bropelare |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 110 mm |
| Förpackningens bredd | 110 mm |
| Förpackningens höjd | 90 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Förpackningstyp | Låda |
| Höjd | 148 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 112,9 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 130,5 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Nej |
| Logistikdata | Ytterförpackningens bruttovikt 1,62 kg |
| Låddjup | 250 mm |
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Brio |
| Produktens färg | Grön |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Rekommenderad ålder (min) | 0,3 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska |
| Sändningsenhet | Nej |
| Säsong | Permanent, Årets slut |
| Tema | Classic Railway |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Tillgänglig fr.o.m. | 01-07-2016 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 950300950 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2564476 |
| Vikt | 174 g |
| Vikt & dimension | Bredd 82 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 242 g |
| Ytterförpackning, beställningsbar enhet | Nej |
| Ytterförpackning, faktureringsenhet | Nej |
Vanliga frågor
Vilka mått har Brio Stacking Track Supports?
Varje stöd är 82 mm brett. Specifikationerna anger endast bredd, inte höjd eller djup.
Är Brio Stacking Track Supports kompatibla med andra Brio-produkter?
Ja, de är kompatibla med BRIO-märkets produkter, eftersom brand kompatibilitet är angiven som BRIO.
Kräver Brio Stacking Track Supports batterier?
Nej, batterier krävs inte och medföljer inte. Produkten är batterifri.
Vilka certifieringar har Brio Stacking Track Supports?
Produkten är certifierad med CE, FSC och Grüner Punkt.
Hur många stöd ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 2 styck stackningstöd.