Brio Travel Rechargeable Train
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
Tidig barndom(cdm) Målgrupper
24(cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar
inomhus(cdm) Ytterligare användning
1 styckAntal
2Antal batterier
JaBatterier krävs
JaBatterier medföljer
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu379 kr
Lägst senaste 30 dagarna379 kr
Lägst senaste 3 mån379 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350337464 |
| MPN | 33746 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 19:54 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Målgrupper | Tidig barndom |
| (cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar | 24 |
| (cdm) Ytterligare användning | inomhus |
| Antal | 1 styck |
| Antal batterier | 2 |
| Batterier krävs | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Batterityp | AAA |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 189 mm |
| Certifiering | CE, Grüner Punkt |
| Certifikat | Certifiering CE, Grüner Punkt |
| Djup | 37 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Vagn |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 146 mm |
| Förpackningens bredd | 146 mm |
| Förpackningens höjd | 90 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Ja |
| Förpackningstyp | Låda |
| Höjd | 50 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 100,5 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 101 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Nej |
| Logistikdata | Ytterförpackningar per lastpallslager 14 styck |
| Låddjup | 290 mm |
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Brio |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Produkttyp | Vagn |
| Rekommenderad ålder (max) | 99 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 0,3 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska |
| Strömkälla av typen | USB |
| Strömtillförsel | Strömkälla av typen USB |
| Sändningsenhet | Nej |
| Säsong | Permanent, Årets slut |
| Tema | Travel |
| Till producentens hemsida | www.brio.net/product/all-products |
| Tillgänglig fr.o.m. | 01-07-2016 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 950300700 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2564483 |
| Vikt | 152 g |
Vanliga frågor
Vilken typ av batterier använder Brio Travel Rechargeable Train och medföljer de?
Tåget använder 2 st AAA-batterier och dessa medföljer i förpackningen.
Är Brio Travel Rechargeable Train lämplig för utomhuslek?
Nej, enligt specifikationerna är den endast avsedd för inomhusbruk.
Vad är bredden på Brio Travel Rechargeable Train?
Tåget har en bredd på 189 mm.
Vilken målgrupp är Brio Travel Rechargeable Train avsedd för?
Den är avsedd för tidig barndom, vilket innebär små barn.
Hur lång är tillgänglighetsperioden för reservdelar till Brio Travel Rechargeable Train?
Reservdelar finns tillgängliga i 24 månader efter köp.