Brio Battery-powered Engine
LjusAktionstyp
Typ av produkt Batteridriven motorAllmänt
Formfaktor AAABatteri
9.1 cmBredd
3.7 cm x 9.1 cm x 4.9 cmDimensioner
Färg GrönDiverse
3.7 cmDjup
7312350335958EAN
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 07:21
Frakt vid kassa
196 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu196 kr
Lägst senaste 30 dagarna196 kr
Lägst senaste 3 mån196 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350335958 |
| MPN | 33595 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 07:21 |
| Aktionstyp | Ljus |
| Allmänt | Typ av produkt Batteridriven motor |
| Batteri | Formfaktor AAA |
| Bredd | 9.1 cm |
| Dimensioner | 3.7 cm x 9.1 cm x 4.9 cm |
| Diverse | Färg Grön |
| Djup | 3.7 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 14.5 cm x 5 cm x 10 cm |
| Erforderligt antal | 1 |
| Formfaktor | AAA |
| Funktioner | Back |
| Färg | Grön |
| Förpackningstyp | Box |
| Höjd | 4.9 cm |
| Kategori | Fordon - tåg och järnvägar |
| Producent | Brio |
| Produktbeskrivning | BRIO - Batteridriven motor |
| Standarder som följs | Green Dot |
| Strömkälla | Batteri |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Typ av produkt | Batteridriven motor |
| Varningar om kvävningsrisk | Emballagets mått (BxDxH) / vikt 14.5 cm x 5 cm x 10 cm |
| Varunummer | 2564487 |
| Ålder | Från 3 år |
Vanliga frågor
Vilken typ av batteri krävs för Brio Battery-powered Engine?
Motorn drivs av ett AAA-batteri (formfaktor AAA).
Vilka funktioner har den batteridrivna motorn?
Den har funktionerna ljus och back.
Vilka är måtten på Brio Battery-powered Engine?
Motorns dimensioner är 3,7 cm djup, 9,1 cm bredd och 4,9 cm höjd.