Brio Deluxe Railway Set
87 styckAntal
2Antal batterier
JaBatterier krävs
JaBatterier medföljer
LR44Batterityp
1135 mmBredd
CE, FSC, Grüner PunktCertifiering
Certifiering CE, FSC, Grüner PunktCertifikat
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
OkändUppdaterad 24 maj 2026 20:41
Frakt vid kassa
1 844 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu1 844 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 798 kr
Lägst senaste 3 mån1 798 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350330526 |
| MPN | 33052 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 20:41 |
| Antal | 87 styck |
| Antal batterier | 2 |
| Batterier krävs | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Batterityp | LR44 |
| Bredd | 1135 mm |
| Certifiering | CE, FSC, Grüner Punkt |
| Certifikat | Certifiering CE, FSC, Grüner Punkt |
| Djup | 730 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Tåg |
| Förpackning | Förpackningens bredd 232 mm |
| Förpackningens bredd | 232 mm |
| Förpackningens höjd | 327 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Ja |
| Förpackningstyp | Låda |
| Höjd | 0 mm |
| Ljudeffekter som stöds | Ja |
| Ljuseffekter | Ja |
| Logistikdata | Ytterförpackningar per lastpall 27 styck |
| Låddjup | 386 mm |
| Producent | Brio |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Produkttyp | Tåg |
| Rekommenderad ålder (min) | 0,3 År |
| Strömtillförsel | Antal batterier 2 |
| Tema | Travel |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2564495 |
| Vikt | 5,37 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 1135 mm |
| Ytterförpackningar per lastpall | 27 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 39,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 34,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,5 mm |
Vanliga frågor
Hur många delar ingår i Brio Deluxe Railway Set?
Setet innehåller 87 delar, vilket gör det till ett omfattande tågsystem för barn.
Vilken batterityp använder tåget och medföljer batterier?
Tåget kräver 2 st LR44-batterier, som medföljer i förpackningen.
Vilka certifieringar har Brio Deluxe Railway Set?
Setet är CE-märkt, FSC-certifierat och har Grüner Punkt, vilket indikerar säkerhet och miljöhänsyn.
Vilka mått har förpackningen och hur stor är banan?
Förpackningen är 232 mm bred. Banans bredd är 1135 mm och djupet 730 mm.