Brio Cargo Harbour Set
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
Tidig barndom(cdm) Målgrupper
24(cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar
inomhus(cdm) Ytterligare användning
16 styckAntal
1Antal batterier
JaBatterier krävs
NejBatterier medföljer
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 07:57
Frakt vid kassa
530 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu530 kr
Lägst senaste 30 dagarna527 kr
Lägst senaste 3 mån527 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350330618 |
| MPN | 2564501 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 07:57 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Målgrupper | Tidig barndom |
| (cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar | 24 |
| (cdm) Ytterligare användning | inomhus |
| Antal | 16 styck |
| Antal batterier | 1 |
| Batterier krävs | Ja |
| Batterier medföljer | Nej |
| Batterityp | AA |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 510 mm |
| Certifiering | CE, FSC, Grüner Punkt |
| Certifikat | Certifiering CE, FSC, Grüner Punkt |
| Djup | 600 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Tåg |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 270 mm |
| Förpackningens bredd | 270 mm |
| Förpackningens höjd | 120 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningstyp | Låda |
| Höjd | 0 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 2 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 114,2 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 71,5 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Nej |
| Logistikdata | Ytterförpackningar per lastpallslager 8 styck |
| Låddjup | 365 mm |
| Magnetisk | Ja |
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Brio |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Produkttyp | Tåg |
| Rekommenderad ålder (max) | 99 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 0,3 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska |
| Strömtillförsel | Antal batterier 1 |
| Sändningsenhet | Nej |
| Säsong | Permanent, Årets slut |
| Tema | Lift and Load |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Tillgänglig fr.o.m. | 01-07-2016 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 950300700 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2564501 |
| Vikt | 1,02 kg |
Vanliga frågor
Hur många delar ingår i Brio Cargo Harbour Set?
Setet innehåller 16 delar, inklusive tågdelar och tillbehör för att bygga en hamnmiljö.
Vilken batterityp krävs och medföljer batterier?
Produkten kräver 1 AA-batteri, men batterier medföljer inte.
Är setet lämpligt för inomhusbruk?
Ja, setet är avsett för inomhusanvändning.
Vilka certifieringar har Brio Cargo Harbour Set?
Setet är CE-märkt, FSC-certifierat och har Grüner Punkt-märkning.