Brio Classic Figure 8 set
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
Tidig barndom(cdm) Målgrupper
24(cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar
inomhus(cdm) Ytterligare användning
22 styckAntal
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
NejBeställningsbar enhet
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu486 kr
Lägst senaste 30 dagarna485 kr
Lägst senaste 3 mån485 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350330281 |
| MPN | 33028 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 12:38 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Målgrupper | Tidig barndom |
| (cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar | 24 |
| (cdm) Ytterligare användning | inomhus |
| Antal | 22 styck |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 850 mm |
| Certifiering | CE, FSC, Grüner Punkt |
| Certifikat | Certifiering CE, FSC, Grüner Punkt |
| Djup | 450 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Tåg |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 270 mm |
| Förpackningens bredd | 270 mm |
| Förpackningens höjd | 80 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Förpackningstyp | Låda |
| Höjd | 0 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 175,4 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 101 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Nej |
| Logistikdata | Ytterförpackningar per lastpallslager 8 styck |
| Låddjup | 365 mm |
| Material | Trä |
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Brio |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Produkttyp | Tåg |
| Rekommenderad ålder (max) | 99 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 0,2 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska |
| Strömtillförsel | Batterier krävs Nej |
| Sändningsenhet | Nej |
| Säsong | Permanent, Årets slut |
| Till producentens hemsida | www.brio.net/product/all-products |
| Tillgänglig fr.o.m. | 01-07-2016 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 950300700 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2564509 |
| Vikt | 1,14 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 850 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,57 kg |
Vanliga frågor
Hur många delar ingår i Brio Classic Figure 8 set?
Setet innehåller 22 delar, vilket gör det möjligt att bygga en åttaformad järnvägsbana.
Vilka certifieringar har Brio Classic Figure 8 set?
Produkten är certifierad med CE, FSC och Grüner Punkt, vilket garanterar säkerhet och hållbarhet.
Vilka mått har Brio Classic Figure 8 set?
Setet har en bredd på 850 mm och ett djup på 450 mm, vilket ger en kompakt bana som passar inomhus.
Kräver Brio Classic Figure 8 set batterier?
Nej, varken batterier krävs eller medföljer. Banan är helt mekanisk och drivs av barnets fantasi.
Vilken åldersgrupp är Brio Classic Figure 8 set avsedd för?
Setet är märkt för tidig barndom, vilket vanligtvis innebär barn från 3 år och uppåt.