Brio My First Railway B/O Train Set
25 styckAntal
1Antal batterier
JaBatterier krävs
NejBatterier medföljer
AABatterityp
480 mmBredd
CE, FSC, Grüner PunktCertifiering
Certifiering CE, FSC, Grüner PunktCertifikat
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 02:05
Frakt vid kassa
444 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu444 kr
Lägst senaste 30 dagarna444 kr
Lägst senaste 3 mån444 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350337105 |
| MPN | 33710 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 21:29 |
| Antal | 25 styck |
| Antal batterier | 1 |
| Batterier krävs | Ja |
| Batterier medföljer | Nej |
| Batterityp | AA |
| Bredd | 480 mm |
| Certifiering | CE, FSC, Grüner Punkt |
| Certifikat | Certifiering CE, FSC, Grüner Punkt |
| Djup | 700 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Tåg |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 270 mm |
| Förpackningens bredd | 270 mm |
| Förpackningens höjd | 120 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningstyp | Låda |
| Höjd | 0 mm |
| Ljudeffekter som stöds | Ja |
| Logistikdata | Ytterförpackningar per lastpall 48 styck |
| Låddjup | 450 mm |
| Magnetisk | Ja |
| Material | Trä |
| Producent | Brio |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Produkttyp | Tåg |
| Rekommenderad ålder (min) | 1,5 År |
| Strömtillförsel | Antal batterier 1 |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2564513 |
| Vikt | 1,03 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 480 mm |
| Ytterförpackningar per lastpall | 48 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 51,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 46,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 29,6 mm |
Vanliga frågor
Vilka batterier behövs till tågsättet och ingår de?
Tågsättet kräver 1 st AA-batteri, men batteri medföljer inte i förpackningen.
Hur många delar ingår i Brio My First Railway B/O Train Set?
Setet innehåller totalt 25 delar, inklusive tåg och räls.
Vilka certifieringar har leksakstågsättet?
Produkten är certifierad enligt CE, FSC och Grüner Punkt.
Vilka mått har förpackningen till tågsättet?
Förpackningens mått är 480 mm bredd och 700 mm djup.
Är tågsättet lämpligt för både pojkar och flickor?
Ja, den föreslagna målgruppen är pojke/flicka, så det passar alla barn.