Bruder Claas Xerion 5000 traktor leksak
Typ av produkt Claas Xerion 5000Allmänt
42 cmBredd
19 cm x 42 cm x 22.5 cmDimensioner
Produktmaterial ABS-plastDiverse
19 cmDjup
4001702030155EAN
Däck med mönster, öppnande dörrar, kan styras, motorhuven kan öppnas, förarhytt svänger med 180°Funktioner
22.5 cmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 04:45
Frakt vid kassa
524 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu524 kr
Lägst senaste 30 dagarna484 kr
Lägst senaste 3 mån484 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Bruder |
| EAN / GTIN | 4001702030155 |
| MPN | 03015 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 04:45 |
| Allmänt | Typ av produkt Claas Xerion 5000 |
| Bredd | 42 cm |
| Dimensioner | 19 cm x 42 cm x 22.5 cm |
| Diverse | Produktmaterial ABS-plast |
| Djup | 19 cm |
| Funktioner | Däck med mönster, öppnande dörrar, kan styras, motorhuven kan öppnas, förarhytt svänger med 180° |
| Höjd | 22.5 cm |
| Kategori | Fordon - jordbruks- och byggfordon |
| Kvävningsrisk | Ja |
| Leksaken innehåller små delar | Ja |
| Producent | Bruder |
| Produktbeskrivning | BRUDER Professional series - Claas Xerion 5000 |
| Produktmaterial | ABS-plast |
| Skala | 1:16 |
| Säkerhetsvarningar | Inte för barn under 3 år, kvävningsrisk - små delar |
| Till producentens hemsida | www.bruder.de/en/germany |
| Typ av produkt | Claas Xerion 5000 |
| Utomhus | Ja |
| Varningar om kvävningsrisk | Kvävningsrisk Ja |
| Varunummer | 2564909 |
| Ålder | Från 4 år |
Vanliga frågor
Vilka funktioner har Bruder Claas Xerion 5000 traktorn?
Traktorn har däck med mönster, öppningsbara dörrar, kan styras, motorhuven kan öppnas och förarhytten svänger 180°.
Vilka är måtten på Bruder Claas Xerion 5000?
Traktorn har måtten 19 cm djup, 42 cm bredd och 22,5 cm höjd.
Vilket material är Bruder Claas Xerion 5000 tillverkad i?
Produkten är tillverkad av ABS-plast.
Innehåller Bruder Claas Xerion 5000 små delar som kan vara en kvävningsrisk?
Ja, leksaken innehåller små delar och utgör en kvävningsrisk.
Vad är EAN-koden för Bruder Claas Xerion 5000?
EAN-koden är 4001702030155.