Bruder Jeep Wrangler Rubicon Police vehicle with police officer and accessories
24(cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar
4 styckAntal
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
NejBeställningsbar enhet
405 mmBredd
CECertifiering
Certifiering CECertifikat
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 14:33
Frakt vid kassa
513 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu513 kr
Lägst senaste 30 dagarna513 kr
Lägst senaste 3 mån513 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Bruder |
| EAN / GTIN | 4001702025267 |
| MPN | 2526 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 14:33 |
| (cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar | 24 |
| Antal | 4 styck |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 405 mm |
| Certifiering | CE |
| Certifikat | Certifiering CE |
| Djup | 180 mm |
| EU TSD-varning | Skall användas under tillsyn av vuxen |
| Egenskaper | Produktens färg Multifärg |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Fjärrstyrd | Nej |
| Färdigmonterad | Ja |
| Föreslagen målgrupp | Pojke |
| Förpackning | Förpackningens bredd 320 mm |
| Förpackningens bredd | 320 mm |
| Förpackningens höjd | 160 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Höjd | 195 mm |
| Information om målgrupp | Tidig barndom, Barn |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Leverantörsfunktioner | Släpp datum 01/01/2016 |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Lämplig för inomhusbruk | Ja |
| Lämplig för utomhusbruk | Ja |
| Låddjup | 140 mm |
| Låter | Nej |
| Material | Plast |
| Minsta antal spelare | 1 |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Bruder |
| Produktens färg | Multifärg |
| Rekommenderad ålder (max) | 1188 månad (er) |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Släpp datum | 01/01/2016 |
| Språk i bruksanvisningen | Multi |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Multi |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Multi |
| Strömtillförsel | Batterier krävs Nej |
| Säkerhetsvarning | EU TSD-varning Skall användas under tillsyn av vuxen |
| Sändningsenhet | Nej |
| Säsong | Permanent |
| Tema | Jeep |
| Till producentens hemsida | www.bruder.de/en/germany |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Varunummer | 2564915 |
| Vikt | 703 g |
| Vikt & dimension | Bredd 405 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,14 kg |
| Övrigt | Språk på förpackningen (ISO 639-format) Multi |
Vanliga frågor
Vilka mått har Bruder Jeep Wrangler Rubicon Police vehicle?
Produkten har bredd 405 mm och djup 180 mm.
Ingår det batterier i leksaksbilen?
Nej, batterier krävs inte och medföljer inte.
Vad ingår i setet förutom fordonet?
Setet innehåller en polisbil, en polisofficer och tillbehör.
Vilken certifiering har leksaken?
Leksaken är CE-certifierad.
Hur länge finns reservdelar tillgängliga?
Reservdelar finns tillgängliga i 24 månader efter köp.