Leitz Tejpdispenser tvåfärgad
1 styckAntal per förpackning
51 mmBredd
126 mmDjup
4002432117499EAN
Maximal rullbredd 1,9 cmEgenskaper
Tejprulle inkluderat JaFörpackningens innehåll
76 mmHöjd
JaKan användas med en hand
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 06:00
Frakt vid kassa
148 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu148 kr
Lägst senaste 30 dagarna148 kr
Lägst senaste 3 mån148 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432117499 |
| MPN | 53640095 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 06:00 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 51 mm |
| Djup | 126 mm |
| Egenskaper | Maximal rullbredd 1,9 cm |
| Förpackningens innehåll | Tejprulle inkluderat Ja |
| Höjd | 76 mm |
| Kan användas med en hand | Ja |
| Material | Polystyren |
| Maximal längd på rulle | 33 m |
| Maximal rullbredd | 1,9 cm |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Svart |
| Tejprulle inkluderat | Ja |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2676218 |
| Vikt | 760 g |
| Vikt & dimension | Bredd 51 mm |
Vanliga frågor
Vilken tejprulle ingår i förpackningen?
En tejprulle med maxbredd 1,9 cm och maxlängd 33 m ingår.
Vilka mått har tejpdispensern?
Tejpdispensern är 51 mm bred, 126 mm djup och 76 mm hög.
Är tejpdispensern lämplig för enhandsanvändning?
Ja, den kan användas med en hand.
Vilket material är tejpdispensern tillverkad av?
Den är tillverkad av polystyren.
Vilken maxbredd på tejprulle passar i dispensern?
Maximal rullbredd är 1,9 cm.