Leitz Häftapparat 5502 WOW 30 ark Blå
4002432324552EAN
Häftningskapacitet 30 arkEgenskaper
3 mmHalsdjup
30 arkHäftningskapacitet
Metall, PlastMaterial
55020035Modell
LeitzProducent
BlåProduktens färg
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu223 kr
Lägst senaste 30 dagarna223 kr
Lägst senaste 3 mån223 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432324552 |
| MPN | 55020035 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 23:37 |
| Egenskaper | Häftningskapacitet 30 ark |
| Halsdjup | 3 mm |
| Häftningskapacitet | 30 ark |
| Material | Metall, Plast |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Blå |
| Produktstorlek (BxDxH) | 40 x 145 x 58 mm |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Typ av häftklammer | P3 |
| Varunummer | 2676224 |
| Vikt | 260 g |
| Vikt & dimension | Vikt 260 g |
Vanliga frågor
Vilken typ av häftklammer använder Leitz 5502 WOW?
Häftapparaten använder häftklammer av typ P3.
Hur många ark kan Leitz 5502 WOW häfta?
Häftapparaten har en kapacitet på 30 ark.
Vilka material är Leitz 5502 WOW tillverkad av?
Den är tillverkad av metall och plast.