Leitz Häftklammer Nr10 E1 Electric 2500
10 styckAntal patroner
4002432399192EAN
Modell HäftklammersatsEgenskaper
Förpackningens bredd 29 mmFörpackning
29 mmFörpackningens bredd
27 mmFörpackningens höjd
Antal patroner 10 styckFörpackningens innehåll
4 mmHäftklammerskänkelns längd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 09:04
Frakt vid kassa
54 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu54 kr
Lägst senaste 30 dagarna54 kr
Lägst senaste 3 mån54 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432399192 |
| MPN | 2676238 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 09:04 |
| Antal patroner | 10 styck |
| Egenskaper | Modell Häftklammersats |
| Förpackning | Förpackningens bredd 29 mm |
| Förpackningens bredd | 29 mm |
| Förpackningens höjd | 27 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal patroner 10 styck |
| Häftklammerskänkelns längd | 4 mm |
| Häftningskapacitet | 10 ark |
| Häftningsändamål | Fixering |
| Kapacitet | 2500 klammer |
| Kompatibilitet | 5532 |
| Lämpliga material | papper |
| Låddjup | 51 mm |
| Material | Galvaniserat stål |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Rostfritt stål |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Typ av häftklammer | E1 |
| Varunummer | 2676238 |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
Vanliga frågor
Vilken typ av häftklammer är detta och hur många ark kan den häfta?
Det är en Leitz Häftklammer Nr10 E1 Electric med en skänkellängd på 4 mm. Den har en häftningskapacitet på 10 ark och är avsedd för fixering.
Vilka mått har förpackningen?
Förpackningens bredd är 29 mm och höjden är 27 mm.
Är dessa häftklamrar kompatibla med Leitz 5532?
Ja, enligt specifikationerna är de kompatibla med modell 5532.